Kadınlara Dijital İmza Kampanyalarını Kazanmaları İçin 5 Öneri - Son Dakika
BBC

Kadınlara Dijital İmza Kampanyalarını Kazanmaları İçin 5 Öneri

Dijital imza platformu sitesi Change.org, kadınların dijital imza kampanyalarını başarıya ulaştırmakta erkeklere oranla daha iyi olduğunu açıkladı.

1
Change.org'da kampanya başlatan ve başarıya ulaşan bir kadın, sırlarını 5 maddede şöyle açıklıyor:
2
1. Ne istediğini bil! İnsanlara neden değişim istediğini ve bunu nasıl yapabileceğini anlat. Kelimelerini seçerken insanları motive edecek, pozitif sözcüklere eğil.
3
2. Kişiselleştir! İnsanların duygularını harekete geçirerek, değişimi istemelerini sağla. Kampanyanın bir yüzü olsun. Sana ulaşan destekçilerle bağ kur.
4
3. Destek ağını yarat! Kampanyan büyüdükçe, hiç tahmin etmediğin zorluklarla karşılaşacaksın. Bunları atlatmak gruplar içinde olduğunda çok daha kolay.
5
4. Trolleri boşver! Cinsiyetçi troller yaptığın şeyin "gereksiz" olduğuna seni ikna etmek için elinden geleni yapacak. Sen de onları, kampanyanı sürdürmen için itici güç olarak kullan.
6
5. Protesto et! Çevrimdışı etkileşimin de güçlü olduğunu unutma. Sosyal medyayı kullan, haber merkezlerini ara, protesto düzenlemek için kapıları çal. Görmezden gelinmek için fazla büyük olduğunu onlara göster.

Haber Yayın Tarihi: 20.01.2017 11:17

Son Dakika Kadınlara Dijital İmza Kampanyalarını Kazanmaları İçin 5 Öneri - Son Dakika

BBC
YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü