Kadınları Çıldırtan Davranışlar - Son Dakika

Kadınları Çıldırtan Davranışlar

6 yıl önce

Erkeklerin Çıldırtan Davranışları nelerdir?

1
Sizin İçin Aşırı Önlem Almaları: Kavga çıkmasını önlemek amacıyla yalan söylerler. Size "Arkadaşlarla içmeye gittik yerine "İşte toplantı var" derler. Sonra siz gerçeği öğrendiğinizde şöyle söylerler: "Hayatım sana söylesem kavga ederdik bunu istemedim.


2
Erkeklerin Ağlama Karşısında Anlayışsız Tavırları: "Bu haline gerçekten dayanamıyorum" demeleri, "Ne zaman büyüyeceksin, 60'ında mı?" diye sormaları. eee,bayanlar erkekleri böyle kabul edecek artık,başka yolu yok..

Başa dön

3
Erkeklerin Tartışmaya Üşenmeleri: Tartışmaktan bucak bucak kaçan erkek hali kadınları çıldırtır. "Ben buna bile üşenen bir insanla ilişkiye nasıl girdim?" diyen kadın, kendi kendini yer bitirir.

4
Erkeklerin Sessiz Oturmaları: Siz anlatırsınız, o dinler. Suratınızın ortasına da bön bön bakar. Soru sorarsınız, cevap alamazsınız. Kendi kendinize konuştuğunuzu fark eder ve "Ne kadar boş konuşuyorum tanrım" diyerek susarsınız.


5
Erkeklerin Dertlerini Anlatma Özürlü Oluşları: Bir şeyler söylemeye çalışır ama bir türlü derdini anlatamaz. Sizden bir şey istemediğini söyler ama gerçek bu değildir. Gerçeğin böyle olmadığını bilirsiniz ama ağzından da doğru cümleler çıkmadığı için onun rahatsızlığı sizin ilişkinize bulaşır.

6
Erkeklerin Volkan Gibi Patlamaları: Durup dururken birdenbire bağırmaya başlarlar. Sinirlenecek bir şey yok gibidir. Durduk yerde eski defterler açılır. Bugüne kadar takmadığını sandığınız her şeyi kafasına takmıştır!

7
Erkeklerin Gizemli Kılığına Bürünmeleri: Sorularınıza asla net cevap vermezler. Sanki insanlığı kurtarmak için görevlendirilmişlerdir de,size bile sır verememektedirler
8
İlişkilerde kadınları çıldırtan erkek davranışları vardır. Bunlar her kadının karşılaştığı davranışlardır. Çoğu kadın bu davranışlara tahammül edemez. İşte onlardan bazıları şunlardır;
9
Erkeklerin Tartışmanın Ortasında Çekip Gitmeleri: "Seninle bu şekilde konuşamam" derler ve ne şekilde konuşabileceklerini belirtmeden çekip giderler.

10
Erkeklerin Kadınlara Emir Vermeleri: Kendilerini sizin patronunuz sanarlar. Filmi, yemek yemeyi, yapmayı, giyinmeyi, sporu ve müziği, her şeyi sizden daha iyi bildiklerini iddia ederler.


11
Erkeklerin Kadınların Hislerle dalga geçme huyları: "Tamam senin terapi saatin geldi" diyerek siz içli bir konuşmanın tam ortasındayken sizinle dalga geçerler. İleri gider, sen bugün "Prozac'ını almadın mı?" diyerek iyice asap bozarlar.

Haber Yayın Tarihi: 11.04.2014 06:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş Ölümcül aşk üçgeni! Okul müdiresi eski aşkının eşini 6 yerinden bıçaklattı Karma Astrolog Aysun Köşker Koç'tan, 20-26 Ocak haftalık burç yorumları

Son Dakika Haberleri