Son Dakika Haberleri: 'Kadınları Mutlu Etmek İçin Yaratılan' İlişki Robotu Henry, Satışa Çıkıyor

'Kadınları Mutlu Etmek İçin Yaratılan' İlişki Robotu Henry, Satışa Çıkıyor

6 ay önce

RealBotix şirketi, kadınları sadece cinsellik bakımından değil pek çok açıdan mutlu edeceğini söyledikleri ve yapay zekaya sahip ilk erkek ilişki robotu Henry'yi yakında piyasaya sürmeye hazırlanıyor...

1
RealBotix şirketi yetkilileri, ‘insan üstü bir cinsel performansa' sahip olduğunu söyledikleri Henry isimli erkek ilişki robotuna son dokunuşları yapıyor.
2
1.82 boyundaki bu erkek ilişki robotu yapay zeka sayesinde romantik cümleler kurabilecek biçimde tasarlanmış.
3
Henry'yi sipariş eden müşteriler, kendi robotlarına çok sayıda kişilik seçeneğinden birini yükleyebiliyor.
4
Ayrıca, Henry'nin silikon penisinin biçimine de kendileri karar verebiliyor.
5
'Bir cinsel ilişki partnerinden çok daha fazlası' olacağı vaadiyle pazarlanan Henry robotlarının fiyatıysa 11.000-15.600 dolar arasında değişiyor.
6
RealBotix şirketi yetkilileri, 'kaslı, harika bir vücudu olan Henry'nin vücudunun alt kısmında her şeyin sorunsuz çalıştığını' söylüyor ve erkek robotun, iyi espriler yapabildiğini, hatta "Sevgilim çöpü dışarıya çıkarayım mı?" gibi cümleler kurarak düşünceli de davranabildiğini ekliyor.
7
Yapay zekası üzerinde çalışmaların hala devam ettiği Henry'nin ayrıca, mimik geliştirdiği ve göz teması kurabildiği belirtiliyor.
8
Henry'yi satın alanlar, robot için elf kulakları ya da vampir dişleri sipariş edebildikleri gibi vücudundaki tüylerin şekline ve yoğunluğuna da kendileri karar verebiliyor.
9
RealBotix CEO'su Matt McMullen, şirketinin ürettiği ilişki robotlarının sadece cinsellik için olmadığını, bu robotların, sevgilisi olmayan insanlar için yeni bir umut olduğunu savunuyor.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü Futbolcunun Sevgilisinden İlginç İtiraf: En Büyük Hobim Soyunmak Bu Eve Girmek Yürek İster! 2 Bin Ölünün Olduğu Mumya Evine Akın Ediyorlar Bu Restoranda Takipçi Sayına Göre Hesap Ödüyorsun! 100 Bin Takipçisi Olan Yaşadı Sabahlarımızın Vazgeçilmezi Andımız'ın Yazılış Hikayesini ve Yazarını Biliyor Musunuz? O Çok Sevdiği Makarnayı Hayatından Çıkartmadı Ama 4 Ayda 20 Kilo Verdi!