Kadınların Günlük Hayatta Vazgeçemediği 3 Sağlığa Zararlı Eşya - Son Dakika

Kadınların Günlük Hayatta Vazgeçemediği 3 Sağlığa Zararlı Eşya

05.12.2016 08:07

1
Modaya uyum sağlamak, trendleri yakından takip etmek kadınlar için vazgeçilmezdir. Zaman zaman moda sağlığın önüne geçse de bazı parçalara dikkat ederek daha sağlıklı olmak mümkündür. Şık olmak için sağlığınızdan olmayın! İşte dolabınızda bulundururken dikkat etmeniz gereken 3 önemli eşya...

2
Çanta
Çanta
Çanta bir kadının en önemli aksesuarıdır. Kadınlar genellikle omuz çantası veya çapraz askılı çanta kullanmayı tercih ederler. Ancak tek omuza baskı yapan çantalar özellikle ağır oldukları zaman ciddi sağlık sorunlarına neden olabilirler.

3
Dar kıyafetler
Dar kıyafetler
Dar kesim kıyafetler dönem dönem moda olsa da uzun süreli kullanımda sağlık sorunlarına yol açıyor. Skinny Jean modasını takip eden kadınlarda selülit, varis gibi problemler ortaya çıkabiliyor.

4
Topuklu ayakkabı
Topuklu ayakkabı
Topuklu ayakkabı giymek kadınların tutkusudur. Ancak ayakkabı seçiminde yapılan hatalar uzun vadede sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Ayak yapısına uygun olmayan modeller, burun kısmı fazla sivri modeller hem ayak sağlığı hem de insanın duruşu için zararlıdır.

Son Dakika Kadınların Günlük Hayatta Vazgeçemediği 3 Sağlığa Zararlı Eşya - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Utancından dışarıya çıkamaz oldu! Meğer sebebi en sevdiği yiyecekmiş 18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü