Kadınların Kurtarıcısı: Transparan Pudra! - Son Dakika

Kadınların Kurtarıcısı: Transparan Pudra!

26.08.2013 10:19

Transparan Pudra makyaj çantanızın olmazsa olmazları arasında çünkü...

1
Transparan pudra makyaj çantanızın olmazsa olmazları arasında çünkü sizi en zor anlarınızda kurtarmak için bekliyor. İşte kurtarıcımız transparan pudranın bilmediğimiz yönleri…
2
Bu sıcak yaz günlerinde saçlarınız hacmini kaybedip siniyorsa transparan pudrayı saç diplerinize kalın bir fırça yardımıyla dağıtın. Saçlarınızın renginde hiçbir değişim olmadan dolgunlaşıp hacim kazandığınızı göreceksiniz.
3
Ne yapsanız kirpiklerinizi istediğiniz dolgunluğa ulaştıramıyorsanız; temiz bir rimel fırçası yardımıyla kirpiklerinize önce transparan pudrayı sürün. Ardından rimelinizi uygulayın. Kirpiklerinizin hem birbirine yapışmadığını hem de daha dolgun göründüğünü fark edeceksiniz.
4
Özellikle yaz aylarının en büyük problemlerden biridir cildin yağlanması. Bu yağlanma sonucunda oluşan parlama da cabası! Gün içerisinde parlayan bölgelere transparan pudra uygulayarak bu parlamanın önüne geçebilirsiniz.

5
Makyajınızı yaparken terracottanızı fazla kaçırdıysanız üzülmeyin! Makyajınızı silmek ya da peçeteyle dağıtmak yerine kabarık bir fırçayla hafifçe transparan pudra uygulayın. Makyajınızın daha hafif görünmesini sağlayacaktır.
6
Kadınların en büyük vazgeçilmezlerinden olan topuklu ayakkabılar! Giymeden önce içine biraz transparan pudra serpiştirin. Ayaklarınızın su toplamasını önleyecektir.

Son Dakika Kadınların Kurtarıcısı: Transparan Pudra! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı