Son Dakika Haberleri: Kadınların Ölümüne Dövüşü! Yüzünü Tırmaladı, Saçlarını Çekip, Yerlerde Sürüdü

Kadınların Ölümüne Dövüşü! Yüzünü Tırmaladı, Saçlarını Çekip, Yerlerde Sürüdü

7 gün önce

Meksika'nın en popüler dövüşlerinden biri Cholitas Dövüşü. Normal kuralları alt üst eden güreşte, saç çekmek, dirsek atmak, ısırmak ve tırmalamak serbest.

1
Meksika'nın en popüler dövüşlerinden biri Cholitas Güreşi. Yalnız bu güreş oldukça acımasız. Normal kuralları alt üst eden güreşte saç çekmek, dirsek atmak, ısırmak ve tırmalamak serberst.
2
Meksika 'Lucha Libre' ringinde güreşçilerden esinlenen kadınlar, aile içi şiddet oranı yüksek olan şehirde, erkeklere karşı kendilerini korumak için şaşırtan bir yöntemle antenman yapıyor.
3
'Cholitas Dövüşü' kadınlar için yaşamanın tek yolunu öğrenmek olarak algılanıyor.
4
Cholita Güreşi nasıl ortaya çıktı?
Cholita Güreşi nasıl ortaya çıktı?
Cholita güreşi ilk olarak, aile içi istismara maruz kalan kadınların hayal kırıklıklarını ifade etmeleri ve stres atmaları için yapılmış.
5
Seyirciler, güreşçilere plastik şişeler, patlamış mısır atarak katılımda bulunur. İzleyiciler de eğlencenin bir parçası oluyor.
6
Güreşçilerin yerel kıyafetler giydiği bu gösteri 9 Sterlin karşılığında izleniyor.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 09:51 

YORUMLAR (1)
  • Gereksiz bilgi ama beyin bedava: Bu perulu insanlar cok aptal ve cahil ya.taktiklari geleneksek sapka, zamaninda ingilizlerin basina kücük gelen sapkalardi. Ingilizlerde bunlari böyle giyiliyor diye bunlari kandirip bunlara hediye ediyorlar. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır


Diğer Galeriler

Fenerbahçe Maçına Damga Vuran Kızıl Güzel Bakın Kim Çıktı! Doğal Güzelliğin Simgesi: Koltuk Altı Kılları Turistler Akın Ediyor! Neyden Yapıldığını Duyan Şoke Oluyor Pizzacıda Bulaşıkçıydı, Milyoner Oldu! Şimdi Paraya Para Demiyor Çalışanlar Dikkat! İşte Yıllık İzinler Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey