KADİR ÇELİK Resimleri

Kadir Çelik Resimleri

  • 25.02.2020 09:19 Adana'da şırdan satışları patladı! Tanesi 12 TL'ye yükseldi Adana'da şırdan satışları patladı! Tanesi 12 TL'ye yükseldi Adana'nın kebaptan sonra vazgeçilmezi olan şırdan fiyatları, canlı hayvan kesiminin az olması ve talebin artması nedeniyle bazı yerlerde 12 TL'ye kadar yükseldi. Lokantalar, talebe yetişmek için Türkiye'nin dört bir yanından şırdan tedarik etmeye çalışıyor.
  • 18.08.2014 17:03 İslahiye'de Motosiklet Denetimi İslahiye'de Motosiklet Denetimi Görüntü Dökümü -------------------------- Polisin uygulama noktası Durdurulan motosikletler Polislerin sürücülere ceza yazması Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera Kadir ÇELİK-GAZİANTEP-DHA) GÖRÜNTÜ 63 MB (Tür: Yurt)
  • 17.04.2014 19:48 İlker Yasin: Mesleğin Değerleri Kayboluyor İlker Yasin: Mesleğin Değerleri Kayboluyor Giresun Üniversitesi Tirebolu İletişim Fakültesi Taner Karahasanoğlu Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen konferansa Vali Hasan Karahan, Rektör Prof.Dr. Aygün Attar, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürü Murat Karakaya, Milli Takımlar eski teknik direktörü Şenol Güneş, Doğan TV Spor Genel Yayın Yönetmeni İlker Yasin, Objektif Programı Yapımcısı Kadir Çelik, Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Metin Kazancı, Gazi Üniversitesi İletişim Dekanı Prof. Dr. Zakir Avşar, gazeteciler Nuray Başaran ve İdris Akyüz ile Haber 7 Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Erdoğan ile öğrenciler katıldı.
  • 03.08.2013 22:46 Kato Dağı'nda Bir Yıl Önce Mayına Basarak Ölen PKK'lı Muş'ta Toprağa Verildi (2) Kato Dağı'nda Bir Yıl Önce Mayına Basarak Ölen PKK'lı Muş'ta Toprağa Verildi (2) Kato Dağı'nda mayına basarak ölen PKK'nın üst düzey yöneticilerinden 'Ape Hüseyin' kod adlı Kadir Çelik'in cenazesini, BDP Milletvekilleri Sırrı Sakık ile Demir Çelik'in de aralarında olduğu yaklaşık 2 bin kişi tarafından mezarlığa götürüldü.
  • 03.08.2013 19:14 Kato Dağı'nda Bir Yıl Önce Mayına Basarak Ölen PKK'lı Muş'ta Toprağa Verildi Kato Dağı'nda Bir Yıl Önce Mayına Basarak Ölen PKK'lı Muş'ta Toprağa Verildi Hakkari'de 2007 yılında Dağlıca Komando Taburunda 12 askerin şehit düştüğü olayda terör örgütü adına saldırı emri veren ve bir yıl önce Kato Dağı'nda mayına basarak ölen PKK'nın üst düzey yöneticilerinden 'Ape Hüseyin' kod adlı Kadir Çelik'in...
Advertisement