Kafaları Karıştıran Ayrıntı - Son Dakika

Kafaları Karıştıran Ayrıntı

29.09.2010 12:08

1
Geceyi Can Paksoy'la birlikte geçirdiği apartmanın havalandırma boşluğunda cesedi bulunan Sinem Erköseoğlu'nun ölümünden önceki son fotoğraflarına VATAN ulaştı. Sinem'in o gece yanında olan kız arkadaşı Can'la tanışmalarını anlattı.

2
“Ogece Sinem'le birlikte bir dostumuzun nişanına gittik. Nişanda her şey çok normaldi, Sinem'de de tuhaf bir durum yoktu açıkçası. Hatta Sinem nişanda sürekli dans pistindeydi. O kadar çok eğlendik ki ‘Hadi buradan da eğlenmek için Ulus 29'a gidelim' dedik ve nişan sonrası Sinem de dahil 10 arkadaş Ulus 29'a gittik. Sinem her zamankinden daha neşeliydi hatta bu kadar eğlendiğimiz başka bir gece hatırlamıyorum. Sürekli dans ediyorduk ve birbirimizin fotoğrafını çekiyorduk.
3
Sadece o gece herhalde 100'den fazla fotoğraf çektirmişizdir. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Sinem yanımızdan ayrılıp sık sık bar tarafına gitmeye başladı.

Barda Can Paksoy'la tanışmış. Zaman zaman yanımıza gelip Can'dan bahsediyor sonra yine onun yanına gidiyordu. Bir ara bize ‘Biriyle tanıştım sonra sizi de tanıştıracağım' dedi. Gece 03.00-03.30 gibi Sinem'siz Ulus 29'dan çıktık. Onun da gitmiş olabileceğini düşündük.

4
Sonradan öğrendik ki Sinem o gece 04.30'da Can Paksoy'la birlikte oradan çıkmış. Ondan sonra ne olduğunu bilmiyoruz. Öldüğünü duyunca çok şaşırdık. O gece üzerindeki tuvaletle apartman boşluğundaki resmini görünce inanamadık. Hala bu ölümü ona konduramıyoruz sanki her an çıkıp ‘Hepiniz delisiniz, buna nasıl inandınız?' diyecek gibi geliyor bize. Çünkü Sinem eğlenceli bir kızdı. İfadelerimizde hiçbirimiz ‘Sinem intihara meyillidir' demedik.
5
Tamam herkesin kendine göre problemleri vardır. Evet babası başkasıyla evlendi, eski erkek arkadaşıyla problemli bir ilişkisi vardı. Ama kalkıp da intihar edeyim gibi bir durumu yoktu. Özellikle o gece hiç olmadığı kadar keyifli ve mutluydu.”
6
7
8
9
10
11

YORUMLAR
500

Son Dakika Kafaları Karıştıran Ayrıntı - Son Dakika


Advertisement