Kafatasını Bavula Koyup Eve Döndü! - Son Dakika

Kafatasını Bavula Koyup Eve Döndü!

30.01.2013 21:07

1
Tayland'da tatil yapan 32 yaşındaki İngiliz turist Lee Charie kaldığı otelin balkonundan hatırlayamadığı bir nedenle düştü.
2
Koh Tao Adası'ndaki otelin 7 metre yükseklikteki balkonundan kafa üstü çakılan Charie'nin kafatasının bir bölümü kafasındaki baskıyı azaltmak için alındı.
3
İngiltere'deki doktorların kafatasını yeniden kullanmasına yardımcı olacaklarını uman turist, kafatası parçasını bavuluna koyarak ülkesine döndü.
4
Charie 'Babamın gelmesinden iki hafta önce farkına vardım ki kafatasımın bir kısmı yerinden çıkarılmış. Babam Tayland'a geldikten iki gün sonra da kafatasımın alındığı bölge çökmeye başladı ve çukur oluştu.
5
Bilincim yerine geldiğinde neler olduğunu hatırlamıyordum. Sadece kafamdaki çöküğü hissettim' diyerek yaşadıklarını anlattı.
6
Lee'nin tedavisi Cambrige'te sürecek ve kemik, platin destekle yerine konacak.
7
8
9
10

Son Dakika Kafatasını Bavula Koyup Eve Döndü! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı