Kafesten kaçan leopar dehşet saçtı! Önce inşaat işçilerine sonra sokakta bulunan insanlara saldırdı - Son Dakika

Kafesten kaçan leopar dehşet saçtı! Önce inşaat işçilerine sonra sokakta bulunan insanlara saldırdı

12.03.2021 13:50

Hindistan'da bir leopar, tutulduğu vahşi yaşam bölgesinden kaçtı. Yetkililer polisle beraber leoparı takip etti. Leopar kontrol altına alıcanağı sırada yetkililerin elinden kurtulup yakınlarda bulunan bir inşaatta çalışan işçilere saldırdı. Olay sırasında ortalık savaşa alanına döndü.

1
Olayda dört inşaat işçisi ve bir polis memuru yaralandı. Leopar, daha sonra bir eve girip evde bulunan kişilere saldırdı.

2
Evde üç kişiyi yaralayan Leopar, son olarak girdiği harabe evde kıstırılarak kontrol altına alındı.

3
Vahşi yaşam departman amiri Utttam Yadav, leoparı kaçtıktan sonra ekiplerin yakalamak için çalışmalara başladıklarını, dört kez yetkililer tarafından tespit edilen hayvanın her seferinde kaçmayı başardığını söyledi.
4
Yadav, kaplanı arama ve yakalama çalışmaları devam ederken bölgede yaşayan kişileri evden çıkmamaları için uyardıklarını söyledi.
5
Leopar, uyuşturucu iğne ile yakalandıktan sonra hayvanat bahçesinde veteriner kontrolünden geçti. Daha sonra vahşi yaşama tekrar bırakıldı.
6
7

8
9
10
11

Son Dakika Kafesten kaçan leopar dehşet saçtı! Önce inşaat işçilerine sonra sokakta bulunan insanlara saldırdı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez