Kağıt Parçalarıyla Çektiği Fotoğraflar Sayesinde Şöhret Oldu - Son Dakika

Kağıt Parçalarıyla Çektiği Fotoğraflar Sayesinde Şöhret Oldu

İngiliz fotoğrafço Rich McCor'un başına talih kuşu kondu! İkonik eserleri hazırladığı kağıt parçalarıyla çekmeye başlayan McCor'a teklif yağıyor.

1
İngiltere'de yaşayan ve sıradan bir fotoğrafçı olan Rich McCor'un hayatı, ikonik eserleri hazırladığı absürt kağıt parçalarıyla çekmeye başlayınca değişti. Yaklaşık bir yıldır yaptığı hobisi sayesinde dünyanın her yerinden teklifler alan genç fotoğrafçı bir anda şöhreti yakalamanın yanı sıra dünyayı gezme fırsatını da elde etti.

2
Gerçekleştirdiği çalışmaları kendi Instagram sayfası olan "paperboyo"da paylaşan McCor, takipçi sayını arttırabilmek içinde fotoğraflar çekmeye devam ediyor.

3
İşte genç fotoğrafçının dikkat çeken çalışmaları...

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Alyssa Milano'nun saçları döküldü Hiçbir fırsatı kaçırmıyorlar! Altın böceğinin en savunmasız olduğu an atağa geçtiler Güzel psikolog Emily Rogawski, paylaşımıyla Trabzonspor taraftarlarını heyecanlandırdı: Beni getirmek istiyorlarsa müsaitim Gülben hızlı davrandı! Basına yakalanmadan bikinili pozunu kendisi paylaştı Hamile kalamadığı için doktora giden genç kadının erkek olduğu ortaya çıktı