Kağıt Parçalarıyla Çektiği Fotoğraflar Sayesinde Şöhret Oldu - Son Dakika

Kağıt Parçalarıyla Çektiği Fotoğraflar Sayesinde Şöhret Oldu

26.07.2016 10:33

İngiliz fotoğrafço Rich McCor'un başına talih kuşu kondu! İkonik eserleri hazırladığı kağıt parçalarıyla çekmeye başlayan McCor'a teklif yağıyor.

1
İngiltere'de yaşayan ve sıradan bir fotoğrafçı olan Rich McCor'un hayatı, ikonik eserleri hazırladığı absürt kağıt parçalarıyla çekmeye başlayınca değişti. Yaklaşık bir yıldır yaptığı hobisi sayesinde dünyanın her yerinden teklifler alan genç fotoğrafçı bir anda şöhreti yakalamanın yanı sıra dünyayı gezme fırsatını da elde etti.

2
Gerçekleştirdiği çalışmaları kendi Instagram sayfası olan "paperboyo"da paylaşan McCor, takipçi sayını arttırabilmek içinde fotoğraflar çekmeye devam ediyor.

3
İşte genç fotoğrafçının dikkat çeken çalışmaları...

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Kağıt Parçalarıyla Çektiği Fotoğraflar Sayesinde Şöhret Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement