Kahkahaların Sultanı yine yaptı yapacağını: İyi ki evde kocam yok - Son Dakika

Kahkahaların Sultanı yine yaptı yapacağını: İyi ki evde kocam yok

09.12.2020 11:58

Kahkahaları ile tanınan ünlü sunucu Saba Tümer, karantina sürecinde evli olmadığı için kendini şanlı hissettiğini söyledi. Tümer, evlilikle ilgili soruya "Böyle daha çok rahatım. Aksine ‘İyi ki evde kocam yok' dedim" açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekti.

1
Kahkahası ile ünlü sunucu Saba Tümer, Bebek'te yürüyüş yaparken objektiflere takıldı. Tümer, karantina süreciyle ilgili şaşırtan bir açıklamada bulundu.
2
Hürriyet'in haberine göre Bebek'te spor yaparken görüntülenen ünlü sunucu, "Karantina sürecinde yalnızlar evlendi. Sizin evlilikle ilgili düşünceleriniz değişti mi?" sorusuna "Aksine 'iyi ki evde kocam yok' dedim. Böyle daha çok rahatım. İstediğim zaman canlı yayın yapıyorum, istediğim zaman yiyorum, özgürlüğümü daha çok seviyorum" cevabını verdi.
3
Tümer, paylaştığı cesur pozlarla ilgili de konuştu. 50 yaşındaki sunucu, "Her zaman öyle cesur değilim. Fotoğraflarım için hiç kötü yorumlar almadım. Hep güzeldi..." açıklamasını yaptı.

4
Tümer'in cesur paylaşımlarına ilk yorumu kısa bir süre önce tanıştığı ve övgüler yağdırdığı Survivor Mert yapmıştı.
5
Mert Öcal, Tümer'in paylaşımına, "Acılara yürüyorum korkmuyorum" diye yorum yaptı. Ünlü sunucunun fotoğrafının altına Öcal'ın fanları da yorum yağdırmıştı.

6
7
8
9

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Kahkahaların Sultanı yine yaptı yapacağını: İyi ki evde kocam yok - Son Dakika


Advertisement