Kahve siparişi veren kadın, bardağında yazan not karşısında şoka uğradı - Son Dakika

Kahve siparişi veren kadın, bardağında yazan not karşısında şoka uğradı

23.11.2020 13:26

Starbucks'ta sipariş verince isimlerin yanlış gelmesi pek çok müşterinin başına gelen bir durumken kahve devinin İngiltere şubesinde sipariş veren bir kadın müşteri, bardağındaki cinsel içerikli mesajla şoka uğradı. Sosyal medyada yayımlanan mesaj gündeme damga vurdu.

1
Starbucks'ta kahve siparişi veren kadın müşteri bardağının altında yazılı olan cinsel içerikli mesajı görünce büyük şaşkınlık yaşadı.

2
Bardağın altında kahvenin sıcak olduğu ile ilgi yapılan uyarı cümlesinin bir kısmının üzerine kalemle silen çalışan, cümlelerin bazı kelimelerinin üzerini çizerek "Dikkatli ol, Çok ateşlisiniz" şeklinde bir mesaj yazdı.
3
Çalışan, bardağı ismi Ashley Wilkins olan kadına verdi. Ashley, kahvesini içerken cinsellik içeren mesajı fark etti.
4
Ashley, çalışanın kendisine bu şekilde yazdığı mesajı TikTok hesabından "Karşı cinsi tavlamanın yeni seviyesi" başlığı ile paylaştı.
5
Video yaklaşık bir buçuk milyon kişi tarafından izlendi. Ashley, kendisine bu şekilde mesaj veren çalışana "Kusura bakma evliyim" cevabını verdi.

Son Dakika Kahve siparişi veren kadın, bardağında yazan not karşısında şoka uğradı - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Yıllara meydan okuyan kadın! 74'lük Ajda'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı Cinsel ilişkiye girdikleri anları sevgilisinden habersiz kayda alan TV yıldızı, videoyu arkadaşlarına gönderdi Sansürü es geçti! Yasmin dekolteli pozuyla nefes kesti Usta oyuncu Ekrem Gökkaya hayatını kaybetti İstanbul gelinliğini giydi! İşte Megakent'ten kartpostallık görüntüler