Kalbi Karnında Atıyor - Son Dakika

Kalbi Karnında Atıyor

1
Rusya'nın Sibirya bölgesinde yer alan Novosibirsk şehrinde 20 aylık Virsaviya adındaki bebek, doğuştan göğüs kafesinin dışında atan kalbi nedeniyle her an ölüm tehlikesiyle yaşıyor.
2
Minik Virsaviya, kalbinin herkeste olduğu gibi göğüs kafesinin içinden değil de dışından atması ve koruma altında olmaması nedeniyle göğüs bölümüne alabileceği en ufak bir darbe ile her an ölüm tehlikesi ile karşı karşıya.
3
Çocuğunu yaşatmak isteyen anne ve ana annesi ise devamlı çocuğun başında durup yüzükoyun uyumayı çok seven minik yavrunun kalbinin üzerine yatıp uyumaması için sürekli onu sırt üstü çevirip öyle uyumasını sağlıyorlar.
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 30.10.2010 18:05

Son Dakika Kalbi Karnında Atıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir çocuk annesi öğretmen, 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu