Kalbinin bir yarısı kızının diğer yarısı eşinin! Amine Gülşe'nin Sevgililer Günü paylaşımı yürekleri ısıttı - Son Dakika

Kalbinin bir yarısı kızının diğer yarısı eşinin! Amine Gülşe'nin Sevgililer Günü paylaşımı yürekleri ısıttı

14.02.2021 10:14

Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe, Sevgililer Günü için paylaşım yaptı. Gülşe, eşi Mesut Özil ve kızı Eda ile olan fotoğrafını duygusal bir notla paylaştı.

1
Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü. Ünlülerin kimi eşiyle, kimi sevgilisi, kimi de çocuklarıyla fotoğraf paylaşıyor. O isimlerden biri de tescilli güzel Amine Gülşe.
2
Fenerbahçe'ye transfer olan ünlü futbolcu Mesut Özil'in oyuncu eşi Amine Gülşe Sevgililer Günü'nün ilk dakikalarında yaptığı paylaşımla gündem oldu.
3
'BENİN EN GÜZEL 14 ŞUBAT'IM'
BENİN EN GÜZEL 14 ŞUBATIM
27 yaşındaki güzel oyuncu eşi Mesut Özil ve 10 ay önce kucağına aldığı kızının karesini paylaştı. Gülşe eşi ve kızının fotoğrafını "Benim en güzel 14 Şubatım, iyi ki varsınız sizi çok seviyorum" notuyla paylaştı.
4
Öte yandan eşi Mesut Özil ve kızı Eda ile İstanbul'da yaşamaya başlayan Amine Gülşe özlem gideriyor. Gülşe son olarak sosyal medya hesabından yaptığı 'İstanbul' paylaşımı ile beğeni toplamıştı.
5
6
7
8
9
10
11
27 yaşındaki güzel oyuncu Amine Gülşe'ye, arasında ünlü isimlerinin de bulunduğu takipçilerinden 'Hoş geldin' yorumları yağmıştı.
12

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Kalbinin bir yarısı kızının diğer yarısı eşinin! Amine Gülşe'nin Sevgililer Günü paylaşımı yürekleri ısıttı - Son Dakika


Advertisement