Kalça dansıyla bir döneme damgasını vuran şarkıcı Nez son haliyle şoke etti - Son Dakika

Kalça dansıyla bir döneme damgasını vuran şarkıcı Nez son haliyle şoke etti

09.11.2019 08:58

2000'li yılların başına kalça dansını sergilediği 'Sakın Ha!' parçasıyla Türkiye'yi inleten şarkıcı Nez, döneme damgasını vurmuştu. Geçtiğimiz yıl 4. eşinden de boşanan Nez'in son hali ağızları açık bıraktı...

1
Çıkardığı Sakın Ha parçası ve klibiyle 2000'li yıllara damgasını vuran Nez diğer adıyla Neziha Kalkan, o zamanlar tüm dikkatleri üzerine çekmişti.
2
Kıvrak ve alışılmışın dışında dans figürleriyle Türkiye'nin ilgi odağı olan Nez, ilk albümünü 2002 yılında çıkardı ve büyük bir ilgiyle karşılaştı. Bunda sesinden çok, dansları ve de ateşli imajının etkisi büyük tabi.
3
Nez, son yıllarda magazin gündeminden uzak bir yaşam sürüyor.
4
Öyle ki Nez, 4. evliliğinin de bitmesinin ardından ilişkiye başladığı tenis antrenörü Gökhan Köksal ile Nişantaşı'nda görüntülendi. Nez'in yıllar içindeki değişimi ise şaşırttı.
5
Şimdilerde kişiye özel kot ceket tasarımları yapmaya başlayan, bir yandan da canlı sahne performanslarına çıkan Nez, aldığı kilolarla ve makyajsız haliyle eski halini arattı.
6
Ekrem İmamoğlu'nun büyük hayranı!
Ekrem İmamoğlunun büyük hayranı!
Nez, hayranı olduğu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ilgili Instagram hesabında sıkça paylaşımlar yapıyor.
7
Bedenini bağışlamıştı
Bedenini bağışlamıştı
Nez, ölümünden sonra bedenini eğitim ve araştırmalarda kullanılmak üzere kadavra olarak bağışladığını açıklamıştı.
8
Tacizcisini tutuklatmıştı
Tacizcisini tutuklatmıştı
Öte yandan Nez, geçtiğimiz aylarda önce gizlice takip ederek fotoğraflarını çeken daha sonra da cinsel içerikli mesajlarla kendisini taciz eden kişinin tutuklanmasıyla rahat bir nefes aldığını söylemişti.
9
Nez kimdir?
Nez kimdir?
Tam adı Nezihe Kalkan olan Nez 1 Ocak 1979 da İzmir'de doğmuştur. Nezihe Kalkan, disk'e bağlı maden-iş sendikasından bir baba ile her zaman kot giyen ve makyaj yapmayan, pedagog bir annenin kızı olarak 1979 Türkiyesi'nde doğdu. Daha küçükken bir yaşındayken ailesi Londra'ya taşındı.
10
11
12
13
Fox'ta yayınlanan Sıkı Dostlar isimli sit-com'da Haluk Bilginer, Özkan Uğur ve Seray Sever ile birlikte oynadı.
14
İngiltere yıllarındaki mahalle arkadaşları ona Nez olarak seslenmeye başladı. Nez sekiz yaşındayken, yani İngiltere'de bir müzikalde başrol oynadığı yıl annesi ve babası ayrıldı. Ortaokulu İngiltere'de babasının yanında bitirdikten sonra Türkiye'ye annesinin yanına geldi ve liseyi İstanbul Bahçelievler Adnan Menderes Anadolu Lisesi'nde okudu.
15
Liseden sonra tekrar babasının yanına gidip Canteburry güzel sanatlar okulu'nda psiko-drama egitimi almaya başladı ama okulun bitmesine bir yıl kala okuldan ayrılıp şarkıcı olmaya karar vererek Türkiye'ye geldi. Bir dönem Serdar Ortaç ve Işın Karaca'nın arkasında vokal yaptı. Harem grubuyla çalıştı. Kendi grubu, "Turkish delight" ile ünlendi.

Son Dakika Kalça dansıyla bir döneme damgasını vuran şarkıcı Nez son haliyle şoke etti - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş