Kalça kaldırma operasyonu yüzünden canından oluyordu! - Son Dakika

Kalça kaldırma operasyonu yüzünden canından oluyordu!

02.11.2019 08:27

Brezilya'da yaşayan 26 yaşındaki bir anne, daha güzel olmak uğruna yaptırdığı kalça kaldırma operasyonuyla felaketi yaşadı.

1
Brezilya'da yaşayan 26 yaşındaki 3 çocuk annesi Angela Pedrosa, geçirdiği kalça kaldırma ameliyatı sonrasında büyük bir enfeksiyon geçirdi ve ölümle burun buruna geldi. Uzman değil de bir masaj terapisti tarafından gerçekleştirilen operasyon sonrası konuşan Angela, "Kibirimin bedelini ödedim." dedi.
2
Yıllarını spor salonunda geçiren Angela Pedrosa, seçtiği kliniğin bir arkadaşı tarafından çok önerildiğini söyledi.
3
Doktorlar vakit kaybetmeden silikonu vücuttan çıkarsa da, Pedrosa'nın kalçasında delikler kaldı. İşlemi yapan doktorlardan şikayetçi olan Pedrosa, güzellik uğruna neredeyse canından olacağını söyledi.
4
Kalçasında kalan yaralar için yeniden operasyon geçirecek olan Pedrosa'ya, vücudundan alınan yağ dokularıyla işlem uygulanacak.
5
Ameliyattan sonra kalçasının her iki tarafında da yaralar çıkan kadın, acil olarak hastaneye kaldırıldı. Yapılan müdahalede genç kadına 300 ml endüstriyel silikon enjekte edildiği ortaya çıktı.
6
7
8

Son Dakika Kalça kaldırma operasyonu yüzünden canından oluyordu! - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı