Kaleşnikofla Nöbet Tutan Anneler! - Son Dakika

Kaleşnikofla Nöbet Tutan Anneler!

01.04.2013 13:58

1
Tunceli'de 25 kadın, geçici köy korucusu olarak bin 400 rakımlı mevzilerde ellerinde kalaşnikoflarla köylerini koruyor.
2
Tunceli'de yaklaşık 25 kadın, bir yandan evde ve tarlada çalışırken, diğer yandan da geçici köy korucusu olarak bin 400 rakımlı mevzilerde ellerinde kalaşnikoflarla köylerini koruyor.
3
Çoğu evli olan kadınlar, yöresel kıyafetleri üzerine giydikleri asker yelekleri ve şalvarları ile başlarındaki yazmanın üstüne taktıkları kepleriyle sabahın erken saatlerinden itibaren görevlerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyor.
4
Görevlerinin ardından döndüklerin evlerinde kalaşnikoflarını evin bir köşesine bırakan kadınlar, bir yandan temizlik, bir yandan çocuklarının bakımını, bir yandan da sacda ekmek pişiriyor.
5
Köyde nöbet tutan geçici köy korucusu kadınlar, bazen köydeki diğer kadınların arasına karışarak onlarla sohbet ediyor. Köyde nöbet tutan kadınlara, kimi zaman çocukları da eşlik ediyor.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Kaleşnikofla Nöbet Tutan Anneler! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı