Güzel Oyuncu 'Fazla Ateşli' Diye Film Çekmesi Yasaklandı - Son Dakika

Güzel Oyuncu 'Fazla Ateşli' Diye Film Çekmesi Yasaklandı

28.03.2018 12:15

Kamboçyalı aktris Denny Kwan'ın film çekmesi 'fazla ateşli' olduğu gerekçesiyle Kültür Bakanlığı tarafından yasaklandı...

1
Kamboçya doğumlu 24 yaşındaki aktris Denny Kwan'ın film çekmesi 'fazla ateşli' olduğu gerekçesiyle yasaklandı. Denny Kwan, yasak yüzünden bir yıldır mesleğini yapamıyor.

2
DENNY KWAN'A GÖRÜLMEMİŞ YASAK
DENNY KWANA GÖRÜLMEMİŞ YASAK
Facebook'ta 300 bin takipçisi bulunan Kwan, konu üzerine bir açıklama yaptı. Kwan, suçlamaları reddederken, diğer oyuncuların rollerinden farklı 'aşırı ateşli rolleri' oynamadığını açıkladı. Kwan, "Kamboçya'da bir sürü kadın oyuncu filmlerde soyunuyor, öpüşüyor ve erotik sahnelerde yer alıyor... Ben kültürümü biliyorum ve buna göre davranıyorum. Kimseye rahatsızlık vermek istemem" dedi.

3
Kwan, Kültür Bakanlığı'na yaptığı çağrıda "Peki o zaman beni kızınız gibi eğitin!" ifadelerini kullandı.

4
Kamboçya'da bazı sivil toplum kuruluşları ise bu yasağı 'eşitliğe aykırı' bularak tepki gösterdi. Kadın Hakları Örgütleri, Kültür Bakanlığı'nı 'ayrımcılık' yapmakla suçladı.

5
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Güzel Oyuncu 'Fazla Ateşli' Diye Film Çekmesi Yasaklandı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu Sevgilisi, Dele Alli'yi oyun bağımlılığı yüzünden terk etti Psikolojik sorunu için doktora giden genç kadının komaya kadar uzanan hazin sonu