Son Dakika Haberleri: Güzel Oyuncu 'Fazla Ateşli' Diye Film Çekmesi Yasaklandı

Güzel Oyuncu 'Fazla Ateşli' Diye Film Çekmesi Yasaklandı

2 yıl önce

Kamboçyalı aktris Denny Kwan'ın film çekmesi 'fazla ateşli' olduğu gerekçesiyle Kültür Bakanlığı tarafından yasaklandı...

1
Kamboçya doğumlu 24 yaşındaki aktris Denny Kwan'ın film çekmesi 'fazla ateşli' olduğu gerekçesiyle yasaklandı. Denny Kwan, yasak yüzünden bir yıldır mesleğini yapamıyor.

2
DENNY KWAN'A GÖRÜLMEMİŞ YASAK
DENNY KWANA GÖRÜLMEMİŞ YASAK
Facebook'ta 300 bin takipçisi bulunan Kwan, konu üzerine bir açıklama yaptı. Kwan, suçlamaları reddederken, diğer oyuncuların rollerinden farklı 'aşırı ateşli rolleri' oynamadığını açıkladı. Kwan, "Kamboçya'da bir sürü kadın oyuncu filmlerde soyunuyor, öpüşüyor ve erotik sahnelerde yer alıyor... Ben kültürümü biliyorum ve buna göre davranıyorum. Kimseye rahatsızlık vermek istemem" dedi.

3
Kwan, Kültür Bakanlığı'na yaptığı çağrıda "Peki o zaman beni kızınız gibi eğitin!" ifadelerini kullandı.

4
Kamboçya'da bazı sivil toplum kuruluşları ise bu yasağı 'eşitliğe aykırı' bularak tepki gösterdi. Kadın Hakları Örgütleri, Kültür Bakanlığı'nı 'ayrımcılık' yapmakla suçladı.

5
6
7
8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 28.03.2018 12:15 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Otomobil alacaklar dikkat! Bu fırsatı kaçıran pişman olur, 20 gün kaldı Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor Bekaret sahnesiyle olay olan Zalim İstanbul'un Ceren'i, Twitter'da TT oldu Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba'nın, ABD'de siyaset okuyan kızının mesleğini duyan şoke oluyor!