Kamera Önünde Şehadet Getirdi - Son Dakika

Kamera Önünde Şehadet Getirdi

19.01.2009 00:20

1
'Rus Gelin' Tatiana, "Türk Life" Programının Çekimleri Sırasında Müslüman Oldu.
2
Yıllar önce Türk vatandaşlığına geçtiğini ilk kez itiraf eden güzel manken, müslümanlık dinine kendini çok yakın hissettiğini de söyledi.
3
Kameralar önünde kelime-i şehadet getirirken gözyaşlarını tutamayan Tatinana, şimdi de kendine yakışacak bir Türkçe isim arıyor.
4
"Rus Gelin" Tatiana 2006 yılndada Kadir Gecesi'nde Beşiktaş'taki Şeyh Yahya Efendi türbesini ziyarete gitti.
5
Rus Gelin" filmiyle Türkiye'de adını duyuran ünlü manken Tatiana, 2006 yılında Kadir Gecesi olması sebebiyle Beşiktaş'taki Şeyh Yahya Efendi türbesini ziyarete gitmişti. Türbe çıkışında çok duygulandığı gözlenen Tatiana, "Ellerim tutmuyor. İçeri girdiğim anda bir tuhaf oldum. Dualar ettim inşallah tüm dualarım kabul olur" demişti.
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Kamera Önünde Şehadet Getirdi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kışın beyaz, yazın kahverengiye bürünüyorlar! Nesli tükenmekte olan gelincik objektiflere takıldı Dondurucu soğukta bikiniyle bisiklet süren genç kız, hayır kurumu için bir saatte 83 bin TL topladı Sınavdan çıkıp doğumhaneye giden avukat adayı, buzların üzerinde oturarak görevini tamamladı Koronayı yeniyorlar ama kalplerine yenik düşüyorlar! İlaçlarla ilgili komplo teorileri kafa karıştırıyor Şampiyonlar Ligi maçında sahaya yarı çıplak atlayan modelin son paylaşımı görenlerin ağzını açık bıraktı