Son Dakika Haberleri: Kameralar Önünde 'Arkadaşımın Aşkısın' Dedirten Ünlüler!

Kameralar Önünde 'Arkadaşımın Aşkısın' Dedirten Ünlüler!

2 ay önce

'Aşk Engel Tanımaz' klişesinin, ünlüler camiasında da yer edindiğini gösteren birçok örnek mevcut... Hayatlarına aldıkları kişilerin geçmişlerini çok da önemsemeyen ve bunun sonucu olarak en yakın arkadaşlarının eski sevgilileriyle sevgili olan ünlülerimiz, 'ey aşk sen nelere kadirsin!' dedirtiyor.

1
Enteresan bir aşk dörtgeni; Bir anda evlenme kararı alarak sevenlerini şaşkına çeviren İdil - Mert Fırat çiftinin geçmişlerinde yer alan ilginç rastlantı..
2
Geçtiğimiz aylarda magazin dünyasına bomba gibi düşen düğünleriyle çok konuşulan Mert Fırat Fırat - İdil Fırat çiftinin eski sevgilileri arasındaki rastlantı, duyanları hayrete düşürmüştü. Geçmişte Mert Fırat ile birliktelik yaşamış Hande Doğandemir, bir dönem İdil Fırat'ın eski sevgilisi olan Engin Öztürk ile aşk yaşamıştı.
3
İdil Fırat, beş yıl arayla Kıvanç Tatlıtuğ ve Engin Öztürk ile aşk yaşamıştı.
4
İdil Fırat ile dünyaevine girmeden önceki süreçte Hande Doğandemir ile aşk yaşayan Mert Fırat; Doğandemir ile olan beraberliğini Mayıs ayında sonlandırmıştı.
5
MERVE BOLUĞUR - HAKAN SABANCI - ELİZ SAKUÇOĞLU
MERVE BOLUĞUR - HAKAN SABANCI - ELİZ SAKUÇOĞLU
Geçtiğimiz yaz aylarında magazin gündemine bomba gibi düşen bir diğer aşk dedikodusu da, Bodrum'da demir atan bir yatta birlikte görüntülenen Oyuncu Merve Boluğur ve Hakan Sabancı ikilisiydi.
6
Fakat adı Hakan Sabancı ile aşk iddialarına karışan Merve Boluğur cephesinde, düşündürücü bir detay ortaya çıkmıştı. Merve Boluğur'un yakın arkadaşı Eliz sakuçoğlu, Boluğur'un yatta birlikte görüntülendiği Hakan Sabancı'nın eski sevgilisiydi.

7
Hakan Sabancı ile olan birlikteliği sonlandıktan sonra, uzun bir süre kimseyle görüntülenmeyen Sakuçoğlu'nun aşk acısı yaşadığı o dönem konuşulanlar arasındaydı.
8
Boluğur ve Sabancı ikilisinin samimi görüntülerinin yayınlanmasının ardından Eliz Sakuçoğlu'nun sevenleri, sosyal medya üzerinden Merve Boluğur'u kınamıştı. Bomba aşkın gündeme oturmasıyla, eski iki yakın arkadaş ise birbirlerini takipten çıkarmışlardı.


9
ALPER POTUK-TUVANA TÜRKAY VE SERCAN YILDIRIM
ALPER POTUK-TUVANA TÜRKAY VE SERCAN YILDIRIM
Kesişen yollarıyla duyanları hayrete düşüren bir diğer fırtınalı aşk ise Oyuncu Tuvana Türkay'ın; her ikisi de futbolcu olan Alper Potuk ve Sercan Yıldırım ile yaşadığı birliktelikti. Tuvana Türkay'ın eski sevgilisi Bursasporlu Sercan Yıldırım ile Paparazzilere yakalandıkları samimi görüntülerin ortaya çıkması, o sırada birliktelik yaşadığı futbolcu Alper Potuk tarafından oldukça öfkeyle karşılanmıştı.
10
Tuvana Türkay o dönem, izni olmadan çekilen söz konusu fotoğrafların silinmesi için Google'a başvurmuştu.
11
Bu ilişki sonrası, eski iki yakın arkadaş olan Sercan Yıldırım ve Alper Potuk arkadaşlıklarına son vermişlerdi.
12
HANDE ERÇEL-EKİN MERT DAYMAZ VE MEHMET DİNÇERLER
HANDE ERÇEL-EKİN MERT DAYMAZ VE MEHMET DİNÇERLER
Şimdilerde sevgilisi Murat Dalkılıç ile bir ayrıl bir barış olan Hande Erçel de Mehmet Dinçerler ile aşk yaşarken, Tuvana Türkay vakasında olduğu gibi iki yakın arkadaşı birbirine küstürmüştü.
13
Meslektaşı Ekin Mert Daymaz ile yaşadığı 2 yıllık birlikteliği sonlandıran Hande Erçel'in adı, sonralarda Daymaz'ın yakın arkadaşlarından olan Mehmet Dinçerler ile anılmaya başlamıştı.
14
Geçmişte de Ece Seçkin, Deniz Akkaya ve Asena Atalay gibi pek çok güzelle anılan Mehmet Dinçerler'in son çapkınlığını yakın dostu Ekin Mert Daymaz'ın eski sevgilisiyle yapması ise magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü.
15
ÖZGE ULUSOY - ARDA TURAN - HAKAN BAŞ
ÖZGE ULUSOY - ARDA TURAN - HAKAN BAŞ
Arda Turan, henüz Aslıhan Doğan'la dünyaevine girmemişken ve yalnızken Cihangir’de bir gece kulübünde Özge Ulusoy ile yakınlaşmıştı.
16
Ancak bu birlikteliğinde altından herkesi şaşırtacak bir 'arkadaş' detayı ortaya çıkmıştı! Özge Ulusoy'un yaklaşık bir yıl aşk yaşadığı iş adamı Hakan Baş, Arda Turan ile iş ortağıydı.
17
İkilinin dostluğu hala sürüyor.
18
TUĞBA COŞKUN - MEHMET ALİ ERBİL - ÖNDER FIRAT
TUĞBA COŞKUN - MEHMET ALİ ERBİL - ÖNDER FIRAT
Mehmet Ali Erbil ile olan evliliğini 2011 yılında sonlandıran Tuğba Çoşkun'un, boşanma sonrası Erbil'in yakın dostu olan Önder Fırat ile aşk yaşaması olay yaratmıştı.
19
Aynı zamanda İdil Fırat'ın babası olan Önder Fırat, o dönem sevgilisi Tuğba Coşkun'u kızıyla da tanıştırmıştı. Altı yıl süren Tuğba Coşkun ve Önder Fırat birlikteliği, çiftin evlenme kararı almasına rağmen ani bir şekilde sonlandı.
20
ÖZGE ULUSOY - HACI SABANCI - AHU YAĞTU
ÖZGE ULUSOY - HACI SABANCI - AHU YAĞTU
Emirgan'da bir gece kulübünde Hacı Sabancı ile samimi bir şekilde görüntülenen Ahu Yağtu, o dönem Hacı Sabancı'nın eski sevgilisi Özge Ulusoy'un en yakın arkadaşları arasında yer alıyordu.
21
En yakın arkadaşı ve eski sevgilisinin sarmaş dolaş görüntülerinin yayınlanmasının ardından Özge Ulusoy, eski dostu Ahu Yağtu'ya ateş püskürürken, ''bugünde ölmediysem bir daha ölmem!'' ifadelerini kullanmıştı.
22
TOLGAHAN SAYIŞMAN - SELEN SOYDER - SERENAY SARIKAYA
TOLGAHAN SAYIŞMAN - SELEN SOYDER - SERENAY SARIKAYA
Rol arkadaşı Tolgahan Sayışman ile birliktelikleri bir anda sonlanan Serenay Sarıkaya; eski sevgilisi olan Sayışman'ın, aynı dizide rol aldıkları Selen Soyder'le aşk yaşaması üzerine şoka uğramıştı.
23
CEM YILMAZ - CANSU DERE - AHU YAĞTU
CEM YILMAZ - CANSU DERE - AHU YAĞTU
Cansu Dere ve Cem Yılmaz'ın 7 yıl süren birlikteliğinin bitmesinin ardından Cem Yılmaz, Cansu Dere'nin yakın arkadaşı Ahu Yağtu ile görüşmeye başlamıştı. Ancak Ahu Yağtu'nun hamile kalmasıyla evlenen çiftin evlilikleri yaklaşık bir yıl sürdü.
24
SİNEM KOBAL- ARDA TURAN - MUSTAFA SİRMEN
SİNEM KOBAL- ARDA TURAN - MUSTAFA SİRMEN
Sinem Kobal ile 5 yıllık bir ilişki yaşayan Mustafa Sirmen'in o dönemdeki en yakın dostu, o zamanlar Galatasaray'da futbolcu olan Arda Turan'dı.
25
Sonrasında Sinem Kobal ile Arda Turan'ın aşk dedikodusunun çıkmasının ardından Arda Turan, arkadaşının aşkına bakmayacağına dair bir açıklamada bulunmuştu. Ancak ikilinin aşkı, 2009'un yaz aylarında kesinlik kazandı. Söylemlerinden Arda Turan'ı sildiği anlaşılan Mustafa Sirmen, şu an Nurgül Kılınç ile evli. O dönem Arda Turan'a olan aşkını her fırsatta dile getiren Sinem Kobal ise hayatını Kenan İmirzalıoğlu ile birleştirdi.
26
Sunucu Ece Erken'in, şarkıcı Bengü'nün ayrıldığı Akın Altan ile başlayan aşkı, Ece Erken ile Bengü'nün eski arkadaşlar olması sebebiyle o dönem magazin dünyasında fısıltılara sebep olmuştu.
27
NEDİM KEÇELİ - GAMZE KARAMAN - SELİN İMER
NEDİM KEÇELİ - GAMZE KARAMAN - SELİN İMER
Gamze Karaman ve Nedim Keçeci aşkının ortaya çıkmasıyla, her dakikaları yan yana geçen Selin İmer - Gamze Karaman dostluğu bir anda bitiverdi. O dönem gelen tepki ve kınamalara kulağını tıkadığını ifade eden Gamze Karaman, 4 yıllık birliktelikleri bulunan Nedim Keçeci ile Mayıs ayında dünya evine girdi. Selin İmer ise Mustafa Ceceli ile Temmuz ayının ortalarında hayatını birleştirdi.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ormanda Yaşamayı Seçen Ünlü Youtuber, Paylaştığı Fotoğrafla Şoke Etti Dünya Üzerindeki Garip Hastalıklar, Görenlere Korku Salıyor! Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, Çatıdan Çıplak Model Fırlattığı Evini Kiralığa Çıkarttı Kilolu Olduğu İçin Dışlanan Genç Kadın, Şimdilerde Dergilerin Aranan Yüzü! Ünü Oyuncu, Kameralara İç Çamaşırıyla Yakalandı!