Kampüsistan Oyuncuları Şimdi Ne Yapıyor? - Son Dakika

Kampüsistan Oyuncuları Şimdi Ne Yapıyor?

27.10.2017 10:44

2003-2004 yıllarında 2 sezon boyunca gençler tarafından ilgiyle izlenen Kampüsistan'ın üzerinden 12-13 yıl geçti. Peki dizinin oyuncuları şimdilerde nasıl görünüyorlar ve ne yapıyorlar? Gelin birlikte bakalım...

1
Kaan Urgancıoğlu
Kaan Urgancıoğlu
Dizinin esas çocuğu olan Tolga'yı canlandıran Kaan Urgancıoğlu, son olarak televizyonda Kara Sevda dizisi, sinemada ise Uzaklarda Arama filminde rol aldı.

2
Göksun Çam
Göksun Çam
Dizinin esas kızı Yeşim'i oynayan Göksun Çam, Kampüsistan'dan sonra Hesaplaşma ve İlkbahar - Sonbahar adlı yapımlarda rol aldıktan sonra büyük şirketlerin reklam yüzü olarak çalışmaya başladı.

3
Aylin Kontente Kul
Aylin Kontente Kul
Dizinin güler yüzlü, sevecen karakteri Mine'yi canlandıran Aylin Kontente, son olarak Güldür Güldür Show ekibinde yer aldı.

4
Irmak Ünal
Irmak Ünal
Dizinin müziksever karakteri Zeynep'i oynayan Irmak Ünal, uzun süredir ekranlardan uzakta. Son olarak Acayip Hikayeler ve Dolunay adlı dizide rol almıştı.

5
Tuğçe Kazaz
Tuğçe Kazaz
Tiyatro eğitimi alan Arzu adlı öğrenciyi oynayan Tuğçe Kazaz, herkesin bildiği gibi son yıllarda kendini siyasete verdi.

6
Burak Altay
Burak Altay
Dizide Tıp Fakültesi öğrencisi Selçuk'a hayat veren Burak Altay, son olarak Dünyanın En Güzel Kokusu adlı filmde Çetin karakterini canlandırdı.

7
Engin Hepileri
Engin Hepileri
Dizinin enerji deposu gırgır şamatanın kaynağı olan Oğuz karakterine hayat veren Engin Hepileri, bugünlerde 39 Basamak adlı tiyatro oyunuyla sahnelerde yerini alıyor.

8
İstemihan Tuna
İstemihan Tuna
Dizide Mahmut adlı modern dans eğitimi alan bir öğrenciyi canlandıran İstemihan Tuna, şimdi 57. Alay adlı tiyatro oyununda Mustafa Kemal'i canlandırıyor.

9
Ferit Aktuğ
Ferit Aktuğ
Dizide Mehmet adlı öğrenciyi oynayan Ferit Aktuğ'nun yer aldığı son dizi Genco karakterini canlandırdığı Kördüğüm oldu.

10
Elif Akşar
Elif Akşar
Dizide farklı tarzıyla dikkat çeken Derya'yı oynayan Elif Akşar, şimdilerde kurucusu olduğu Dönüşüm Atölyesi'nde oyunculuk eğitimi veriyor.

11
Ekim Mağden
Ekim Mağden
Dizideki bir diğer veterinerlik öğrencisi Cem'i oynayan Ekim Mağden, son olarak Behzat Ç Ankara Yanıyor filmiyle izleyiciyle buluştu.

12
Ebru Gürsoy
Ebru Gürsoy
Dizide Gökçe adlı karakteri canlandıran Ebru Gürsoy, bir süre Lig Tv ve Gs Tv'de sunuculuk yaptı. Son zamanlarda ise reklamlarda yer alıyor.

13
Alp Kırşan
Alp Kırşan
Diziye sonradan dahil olan Emre karakterini canlandıran Alp Kırşan, şimdilerde Survivor ve Yetenek Sizsiniz'de sunuculuk yapıyor.

14
İpek Değer
İpek Değer
Dizide tiyatro öğrencisi Ilgın'ı oynayan İpek Değer, son olarak Survivor yarışmasında ünlüler takımında yer aldı.

15
Mete Horozoğu
Mete Horozoğu
Dizide Erdem adlı genci oynayan Mete Horozoğlu, bugünlerde Muhteşem Yüzyıl: Kösem'de rol alıyor.

Son Dakika Kampüsistan Oyuncuları Şimdi Ne Yapıyor? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı Erkek hemşirenin tecavüzüne uğrayan kovid hastası kadın hayatını kaybetti Leyla ile Mecnun hasretini bitirecek haberi Ahmet Mümtaz Taylan duyurdu Sezonu bahçede açtı! Tuğba Özerk'in mayokinili paylaşımı hayranlarına bile aşırı geldi
Advertisement