KAMURAN YÜKSEK Resimleri

Kamuran Yüksek Resimleri

 • 25 Ekim 2016 16:40 Dbp Eş Genel Başkanı Yüksek Hakkari'de Dbp Eş Genel Başkanı Yüksek Hakkari'de Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, başkanlık tartışmalarına değinerek, “İçerik demokratik olursa, yerel demokrasiye dayanırsa, halkın kendi kendini yönetmeye dayanırsa, bunun adı ne olursa olsun biz destekleriz” dedi.
 • 21 Mart 2016 17:27 Dbp'li Yüksek: Yeni Bir Doğuş Gerçekleşiyor Dbp'li Yüksek: Yeni Bir Doğuş Gerçekleşiyor Siirt'te nevruz kutlamalarına katılan Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Başkanı Kamuran Yüksek, Suriye'nin Rojava bölgesinde Kürt halkı diğer kardeş halkları ile beraber yeni, eşit ve demokratik bir yaşam sürdüğünü, Kürtlerin yeni bir yüzyıla adım attığını ifade ederek, "Yeni bir doğuş gerçekleşiyor.
 • 24 Ekim 2015 19:29 Dbp Eş Başkanı Yüksek Iğdır'da Dbp Eş Başkanı Yüksek Iğdır'da Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Genel Eş Başkanı Kamuran Yüksek, seçim çalışmaları kapsamında Iğdır’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.
 • 07 Ekim 2015 08:16 Dbp Lideri Kamuran Yüksek: Vergi Dahi Vermememiz Lazım Dbp Lideri Kamuran Yüksek: Vergi Dahi Vermememiz Lazım DBP Siirt İl Örgütü'nce, "Öz yönetim ve özerklik" başlığıyla toplantı yapıldı. Toplantı parti eş başkanı Yüksek, vergi dahi vermemeleri gerektiğini söyledi.
 • 01 Ekim 2015 15:34 Dbp Eş Genel Başkanı Yüksek: Herkes Kaçak Elektrik Kullansın Dbp Eş Genel Başkanı Yüksek: Herkes Kaçak Elektrik Kullansın Demokratik Bölgeler Partisi(DBP) Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek Batman’da halka kaçak elektrik kullanmaları için çağrıda bulundu.
 • 31 Ağustos 2015 22:25 Yüksekdağ: Eş Başkanlar, Haksız ve Hukuksuz Bir Şekilde Tutuklandı (2) Yüksekdağ: Eş Başkanlar, Haksız ve Hukuksuz Bir Şekilde Tutuklandı (2) Hdp VE DBP HEYETİ YÜKSEKOVA'DA HDP Eş Başkanı Fiden Yüksekdağ, DBP Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, HDP Grup Başkan Vekili Pervin Buldan, İstanbul Milletvekilleri Garo Paylan ve Ali Kenanoğlu, Antalya Milletvekili Saruhan Oluç, Van Milletvekilleri Yurdusev Özsökmenler ve Lezgin Botan ile HDP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Hamit Geylani ve HDP PM üyesi Cüneyt Caniş'in bulunduğu heyet Yüksekova ilçesine geçerek incelemelerde bulundu.
 • 31 Ağustos 2015 20:21 Hdp ve Dbp Heyeti Yüksekova'da Hdp ve Dbp Heyeti Yüksekova'da HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ ve DBP Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek ile HDP milletvekillerinin yer aldığı HDP ve DBP heyeti, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu.
 • 13 Ağustos 2015 14:33 Dbp'li Yüksek: Türkiye'de Sorunların Tek Çözüm Yolu Temel Müzakerelerdir Dbp'li Yüksek: Türkiye'de Sorunların Tek Çözüm Yolu Temel Müzakerelerdir Demokratik bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, Türkiye'nin şiddet sarmalına girmiş durumda olduğunu belirtirken, "Hep beraber bundan nasıl çıkabileceğimizi tartışıyoruz.
 • 12 Nisan 2015 22:10 Dbp Heyeti Çatışma Bölgesinde Dbp Heyeti Çatışma Bölgesinde DBP Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, Ağrı’nın Diyadin ilçesinde dün meydana gelen çatışmanın ardından beraberindeki kalabalıkla bölgede incelemelerde bulundu.
 • 19 Mart 2015 15:05 Muş'ta Nevruz Kutlaması Muş'ta Nevruz Kutlaması MUŞ (İHA) – Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Bakanı Kamuran Yüksek, “Türkler için Çanakkale neyse Kürtler için de Kobani odur” dedi.
 • 14 Mart 2015 14:34 Dbp'li Yüksek: Mücadelemiz Siyasal, İdeolojik Yol ve Yöntemlerle Devam Edecek Dbp'li Yüksek: Mücadelemiz Siyasal, İdeolojik Yol ve Yöntemlerle Devam Edecek Dbp Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, çözüm süreci ve yaklaşan seçim çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada, çözüm sürecinde siyasal ve ideolojik savaşı daha çok yükselterek mücadeleyi sürdüreceklerini söyledi.
 • 06 Şubat 2015 17:00 Dbp Eş Genel Başkanı Yüksek Van'da Dbp Eş Genel Başkanı Yüksek Van'da Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, Türkiye’nin artık demokratik bir değişim ve dönüşümle yüz yüze olduğunu belirterek, “Türkiye’deki demokratik değişimin de temel dinamiği ve öncüsü yine Kürt halkıdır” dedi.
 • 30 Ocak 2015 18:24 Dtk'dan Kürt Kuruluşlarına Ziyaret Dtk'dan Kürt Kuruluşlarına Ziyaret Mardin Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Ahmet Türk, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Osman Baydemir, Demokratik Toplum Kongresi Eşbaşkanı Selma Irmak, DBP Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek ve HDP’li milletvekillerinden oluşan heyet, seçim çalışmalarına başladı.
 • 15 Ocak 2015 14:25 Dbp Eş Genel Başkanı Yüksek: Provokasyonları Hükümet Yapıyor Dbp Eş Genel Başkanı Yüksek: Provokasyonları Hükümet Yapıyor Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, provakasyonların AK Parti eliyle gerçekleştirildiğini ileri sürererek, son Cizre olayı ile de hükümetinin artık maskesinin düştüğünü söyledi.
 • 28 Aralık 2014 16:32 Demirtaş: Adliyede Uludere Dosyasını Kapattınız, Vicdanlardaki Dosyayı Nasıl Kapatacaksınız (2) Demirtaş: Adliyede Uludere Dosyasını Kapattınız, Vicdanlardaki Dosyayı Nasıl Kapatacaksınız (2) 34 KİŞİNİN MEZARINDA DUA Uludere İlçesi'ne bağlı Gülyazı Köyü'nde düzenlenen anma töreni ardından HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, EMEP Genel Başkanı Selma Gürkan, KESK Genel Başkanı Lami Özgen, HDP milletvekilleri; Ertuğrul Kürkçü, Adil Zozani, Kemal Aktaş, Gülser Yıldırım, DBP Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, Şırnak Baro Başkanı Nürşirevan Elçi ile birlikte binlerce kişi, 34 kişinin bulunduğu mezarılğa gitti.
 • 26 Aralık 2014 14:37 Dbp'li Yüksek: PKK'yı Terör Örgütü Olarak Görmekten Vazgeçeceksiniz Dbp'li Yüksek: PKK'yı Terör Örgütü Olarak Görmekten Vazgeçeceksiniz Dbp Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, uluslararası güçlerin ve devletlerin bir an önce terör örgütü listelerini yenilemesini ve PKK'nn bu listenin dışına çıkarılması gerektiğini söyledi.
 • 30 Kasım 2014 15:32 Dbp'li Yüksek: Bahçeli'nin Tunceli Ziyareti İktidarın Oyunu Dbp'li Yüksek: Bahçeli'nin Tunceli Ziyareti İktidarın Oyunu Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Tunceli ziyaretini değerlendirirken, "Türk milliyetçileri ile Kürt halkımızı, yurtseverlerimizi ve devrimcilerimizi karşı karşıya getirmek için 2 gün önce kışkırtarak Devlet Bahçeli'yi Dersim'e gönderdiler.
 • 22 Kasım 2014 16:14 Dbp Eş Genel Başkanı Yüksek: Özgürlüğümüz Kendimiz Kuracağız Dbp Eş Genel Başkanı Yüksek: Özgürlüğümüz Kendimiz Kuracağız Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, partisinin Diyarbakır İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada, "Kendi özgürlüğümüzü kendimiz kuracağız. Devlet gelip vermeyecek, başkası gelip yapmayacak bunu. Ancak biz yapabiliriz, biz inşa edebiliriz. Bir kurabiliriz ve biz genişletebiliriz" dedi.
 • 14 Kasım 2014 16:12 Dbp'li Yüksek: Öz Savunma Oluşturulmalıdır Dbp'li Yüksek: Öz Savunma Oluşturulmalıdır Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, yeni bir yapılanmaya gideceklerini belirterek, "Ekonomik konulardan tutalım, kendini yönetme siyasetine kadar, bizim her birine kadar, kendi kendine yetecek, kendi kendini yönetecek bir örgüt düzeyini yakalamamız gerekiyor.
 • 23 Temmuz 2014 12:40 Hakkari'de Dtk ve Dbp Heyetinden Barış Çabaları Hakkari'de Dtk ve Dbp Heyetinden Barış Çabaları Hakkari'deki aşiret kavgası nedeniyle kente gelen Demokratik Bölgeler Partisi (DBT) Genel Başkanı Kamuran Yüksek, DTK Eş Genel Başkanı Aysel Tuğluk, Diyarbakır Büyükşehir eski Belediye Başkanı Osman Baydemir'den oluşan heyetin iki aşiret arasındaki barış çabaları sürerken, dün çok az sayıda kepenklerin açık olduğu kentte bugün daha fazla işyerinde kepenk açıldı.
 • 23 Temmuz 2014 00:36 Hakkari'de Sokağa Çıkma Yasağı Kalktı, Ancak Kepenkler Açılmadı (5) Hakkari'de Sokağa Çıkma Yasağı Kalktı, Ancak Kepenkler Açılmadı (5) Barış HEYETİ HAKKARİ'NİN İLERİ GELENLERİ İLE TOPLANTI YAPTI Hakkari'deki aşiret kavgası nedeniyle Demokratik Bölgeler Partisi (DBT) Genel Başkanı Kamuran Yüksek, DTK Eş Genel Başkanı Aysel Tuğluk, Diyarbakır Büyükşehir eski Belediye Başkanı Osman Baydemir, DBP Sözcüsü Cüneyt Caniş'ten oluşan heyet olayda silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Pinyanişi aşiretine mensup Mustafa Er'in ailsine başsağlığı dileğinde bulundu.
 • 22 Temmuz 2014 18:27 Hakkari'de Sokağa Çıkma Yasağı Kalktı, Ancak Kepenkler Açılmadı(4) Hakkari'de Sokağa Çıkma Yasağı Kalktı, Ancak Kepenkler Açılmadı(4) Barış HEYETİ HAKKARİ'DE Hakkari'de 5 gün önce iki aşiret mensupları arasında çıkan ve 1 kişinin ölümü 6 kişinin yaralanması olayı nedeniyle Demokratik Bölgeler Partisi (DBT) Genel Başkanı Kamuran Yüksek, DTK Eş Genel Başkanı Aysel Tuğluk, Diyarbakır Büyükşehir eski Belediye Başkanı Osman Baydemir, DBP Sözcüsü Cüneyt Caniş'ten oluşan heyet Hakkari'ye ulaştı.
 • 14 Nisan 2009 10:39 D.T.P.'ye Büyük Operasyon D.T.P.'ye Büyük Operasyon