Kamyon şoförlüğünü bırakıp cinsel içerikli sitelere çıplak fotoğraflarını satan genç fenomen ayda 800 bin TL kazanıyor - Son Dakika

Kamyon şoförlüğünü bırakıp cinsel içerikli sitelere çıplak fotoğraflarını satan genç fenomen ayda 800 bin TL kazanıyor

21.08.2020 14:39

Dünyanın en ateşli kamyon şoförü olarak bilinen Avustralyalı 28 yaşındaki Blayze Williams, kamyon şoförlüğü mesleğini bırakıp internet üzerinden hayranlarına açık fotoğraflarını satarak yılda 85 bin pound (800.000 TL) kazanmaya başladı.

1
Model olan bir arkadaşının tavsiyesi üzerine kamyon şoförlüğünü bırakıp fotoğraflarını satmaya başlayan Blayze, fotoğraflarında cinsellikle ilgili içerik olmamasına çok dikkat ediyor.
2
Kamyon şoförü olarak yılda 46 bin pound kazandığını söyleyen Blazye, geçirdiği bir kaza sonrası ayağını kırdığını ve ve 16 ay boyunca çalışamadığını bu yüzden ekonomik sıkıntılar yaşamaya başladığını söyledi.
3
Arkadaşı kendisine internet üzerinden fotoğraf paylaşarak para kazanacağını söylediği zaman bunu sadece cinsel içerikli film yıldızlarının yaptığını söyleyerek bu işin kendisine uygun olmadığını söyledi.
4
Daha sonra bu işin kendisi için uygun olduğunu düşünüp açık fotoğraflar satmaya başladığını söyledi.

5
Genç kadın ayağı iyileştikten sonra kamyon şoförlüğü mesleğine geri dönmediğini ve fotoğraf satarak hayatını kazanmaya devam etmeye karar verdiğini söyledi.
6
7
8
9

Son Dakika Kamyon şoförlüğünü bırakıp cinsel içerikli sitelere çıplak fotoğraflarını satan genç fenomen ayda 800 bin TL kazanıyor - Son Dakika


YORUMLAR (22)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler