Kamyonlar Birbirine Girdi - Son Dakika

Kamyonlar Birbirine Girdi

10.08.2010 08:51

1
EYÜP'te, devrilen hafriyat yüklü kamyon, arkadan gelen 2 kamyon ile bir otomobilin karıştığı zincirleme trafik kazasına neden oldu. Kazada, 1 kişi ölürken, 3 kişi yaralandı. Yola dökülen hafriyat yüzünden yol yaklaşık 3 saat trafiğe kapandı.
2
Kaza, Hasdal Göktürk yolunda meydana geldi. Aşırı tonajda hafriyat yüklü olduğu iddia edilen 34 DP 8886 plakalı kamyon, sürücüsünün kontrolünden çıkarak yola devrildi. Bu sırada devrilen kamyona çarpmamak için fren yapan 34 DK 5946 plakalı yine hafriyat yüklü kamyona, Mustafa Dönmez'in kullandığı 34 K 6645 plakalı başka bir kamyon arkadan çarptı.
3
Kaza nedeniyle Göktürk yönünde trafik durma noktasına geldi. Yardım için olay yerine istenen itfaiye ve sağlık ekipleri trafikte sıkıştığı için zamanında yardıma gidemedi. Trafikte ilerleyemeyen itfaiye ekipleri ters yönden başka ekiplerin olay yerine çırarılmasını istedi. Bir süre sonra, güçlükle olay yerine ulaşan itfaiye ekipleri otomobildeki Erdal, Enver ve Engin Şahin kardeşleri kurtararak hastaneye sevk etti. Ancak kamyonda sıkışan Mustafa Dönmez'in yaşamını yitirdiği belirlendi.
4
Sıkıştığı yerden çıkartılan Dönmez'in cesedi Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.Göktürk yolu yaklaşık 3 saat trafiğe kapalı kalırken, yolda kalan sürücüler, hafriyat yüklü kamyonların sürekli aynı yolda yarış yaptıklarını ve daha önce de çok sayıda kazaya neden olduklarını ileri sürdü.
5
6
7
8
9
10

YORUMLAR
500

Son Dakika Kamyonlar Birbirine Girdi - Son Dakika


Advertisement