Son Dakika Haberleri: Kan Donduran Cinayet!

Kan Donduran Cinayet!

7 yıl önce

Boğazı kesilip, başı taşla ezildi

1
İzmir'in Buca İlçesi'nde otoyol kenarındaki ormanlık alanda, boğazı bıçakla kesilip, başı taşla ezilerek öldürülmüş, 25-30 yaşlarında bir kadının cesedi bulundu.
2
Üzerinden kimlik çıkmayan kadının, başka bir yerde boğazının kesildiği ve başının da taşla ezilerek öldürüldüğü belirlendi. Olay sırasında kadının katil ya da katillerine karşı koyarken bir parmağının kırıldığı saptandı.
3
Olay yerindeki ve kadının yakınlarına yönelik araştırmalar sonrasında ölen kişinin 36 yaşında bir çocuk annesi Sibel Özkişi olduğu belirlendi. Özkişi'nin, daha önce Denizli'de yaşadığı ancak bir yıl önce İzmir'e taşındığı öğrenildi.
4
Olay yerinden uzaklaştığı belirlenen 20 plakalı otomobili Denizli'den kiralayan H.C. şüpheli olarak aranıyor.
5
Özkişi'nin, şüpheli olarak aranan H.C. ile sevgili olduğu, zaman zaman aynı evi paylaştıkları, yaklaşık iki ay önce de şiddet gördüğü için aynı kişiden Karabağlar Karakolu'na giderek şikayetçi olduğu belirlendi.Haber Yayın Tarihi: 17.05.2013 09:42 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!