Son Dakika Haberleri: Kanal D spikeri Gözde Altun ile Emirhan Kökçü Evlendi

Kanal D spikeri Gözde Altun ile Emirhan Kökçü Evlendi

6 yıl önce

1
MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde, Kanal D'nin ana haber sunucularından Gözde Atasoy, işadamı Emirhan Kökçü ile dünya evine girdi.

2
Villadaki kır düğünü yağmurla başlarken, nikah sonrası çiftin yaptığı vals beğeni topladı. Hafta sonu Kanal D'nin ana haber bültenini sunan 28 yaşındaki Gözde Atasoy, 10 ay önce tanıştığı 'İLÇE Taşımacılık A.Ş.' Yönetim Kurulu üyesi işadamı 32 yaşındaki Emirhan Kökçü ile dünya evine girdi.

3
Düğün, Kökçü ailesine ait Yalıkavak Mahallesi'ndeki villada yapıldı.

4
Nikah törenine işadamı Kökçü'nün annesi Nazlı Çetinkaya, annesinin ikinci eşi İlhan Çetinkaya, Atasoy'un annesi Fatma Atasoy ve babası Metin Atasoy ile birlikte yaklaşık 100 davetli katıldı.

5
Yağmurun başlaması ile birlikte önceden önlem alan konuklar, şemsiyelerini açtı.

6
Yağmurun şiddetini arttırması ile tören villanın içine alındı.

7
Nikah memuru Özlem Acar'ın kıydığı nikahta Gözde Atasoy'un nikah şahitliğini CHP Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu, Kökçü'nünkini ise eski milletvekili İlhan Kesici yaptı.

8
Nikah memurunun sorusuna 'Evet' cevabı veren Atasoy'un, duygulu anlar yaşadığı görüldü.

9
Nikahın kıyılması, yağmurun da etkisini yitirmesiyle bahçeye çıkan çiftten davetlilere seslenen Emirhan Kökçü, şöyle dedi:

10
"Gözde bu akşam ana haber sunuculuğunu bana verdi. O nedenle bugün konuşmayı ben yapacağım. Çok mutluyuz.

11
Hem hayatımızı birleştirdiğimiz için hem de başta ailelerimiz ve yakınlarımız olmak üzere, bu mutlu günümüzde bizimle birlikte olduğunuz için çok mutluyuz. Gözde ile bu mutluluğumuzun bir ömür boyu süreceğine inancımız sonsuz."

12
ağmurun etkisini yitirmesiyle birlikte vals yapan yeni evli çift, danstaki ustalıklarıyla davetlilerin beğenisini topladı. Konuklar genç çifti, uzun süre alkışladı.

13
İşte genç çiftin nikahından objektiflere yansıyanlar...

14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29Haber Yayın Tarihi: 28.09.2014 01:18 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!