Kanalda Koltuk Sefası - Son Dakika

Kanalda Koltuk Sefası

09.08.2010 13:11

1
Adana'da yol kenarında buldukları koltuklara oturup sulama kanalında yüzerek serinlemeye çalışan 3 genç görenleri şaşırttı.
2
Türkiye'nin dört bir yanında etkisini gösteren kavurucu yaz sıcaklarının en etkili olduğu bölgelerden biri olan Adana'da, vatandaşlar çeşitli yollarla serinlemeye çalışıyor.
3
Özellikle gençler, tehlikeli olmasına rağmen öğle saatlerinde sulama kanallarına yüzerek hissettikleri sıcağın etkisini azaltmaya çalışıyor.
4
2000 Evler Mahallesi Mavi Bulvar kenarında geçen Devlet Su İşleri'ne (DSİ) ait sulama kanalında, kumaş kaplı içinde sünger olan koltuğa oturup yüzen 3 genç de görenleri şaşkına çevirdi.
5
Su yüzeyindeki koltuğa sere serpe yaslanıp hem güneşlenen hem de yüzen gençler, akıntıyla birlikte giderek suyun keyfini çıkardı. Gençler, zaman zaman oturdukları koltukta ayak ayak üstüne attı, zaman zaman da uzanarak güneşlendi.
6
Koltukla yüzmenin çok zevkli olduğunu belirten gençler, "Serinlemek için buraya gelmiştik. Yol kenarında koltukları görünce kanala atıp, onların üzerinde yüzmeye çalıştık. Koltuklarla yüzmesi çok rahat, çok zevkli oluyor" dedi.
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Kanalda Koltuk Sefası - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı