Son Dakika Haberleri: Kanalizasyona Kedi Sıkıştı Sanıp Yardıma Koştular, Yeni Doğmuş Bebek Çıktı!

Kanalizasyona Kedi Sıkıştı Sanıp Yardıma Koştular, Yeni Doğmuş Bebek Çıktı!

4 ay önce

Hindistan'da yaşanan tüyler ürperten olayda; yağmur giderinden gelen seslere kulak veren bir kadın yeni doğmuş bebeğin hayatını kurtardı.

1
Hindistan'da yaşanan olayda yoldan geçen vatandaşlar, birden tuhaf sesler duydu. Geeta isimli bir kadın, bir yavru kedinin yağmur giderine sıkıştığını düşünüp hemen yardım etmeye karar verdi. Geeta, asıl şoku elini uzattığı zaman yaşadı bu bir kedi değil bebekti!
2
Bacaklarını tuttu ve onu sudan çıkardı. Vücudu morarmaya başlamıştı ama en korktuğu şey boynuna dolanan göbek bağı idi. Geeta, soğukkanlı davranıp hızlıca bebeği boynuna dolanan göbek bağından kurtardı.
3
Bebeği hemen temiz suyla yıkadı ve apar topar hastaneye götürdü.
4
Hastaneye kaldırılan bebek yoğun bakıma alındı. Geeta, ise ona "özgürlük" anlamına gelen Sutantiram adını verilmesini istedi.
5

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Söz Dizisinin Yavuz'u, Eski Mesleğiyle Nereden Nereye Dedirtiyor Bacak Ağrılarınızın Nedeni 'Huzursuz Bacak Sendromu' Olabilir! 44'lük Modelin Güzellik Sırrı: 12 Dakikalık Mucize Duş Ünlü Şarkıcıya Hayranından Şok! Önce Fotoğraf Çektirdi, Sonra Elle Taciz Etti Canan Karatay Diyeti Nedir? Nasıl Yapılır? İşte Canan Karatay Diyet Listesi