Son Dakika Haberleri: Kanalizasyona Kedi Sıkıştı Sanıp Yardıma Koştular, Yeni Doğmuş Bebek Çıktı!

Kanalizasyona Kedi Sıkıştı Sanıp Yardıma Koştular, Yeni Doğmuş Bebek Çıktı!

7 ay önce

Hindistan'da yaşanan tüyler ürperten olayda; yağmur giderinden gelen seslere kulak veren bir kadın yeni doğmuş bebeğin hayatını kurtardı.

1
Hindistan'da yaşanan olayda yoldan geçen vatandaşlar, birden tuhaf sesler duydu. Geeta isimli bir kadın, bir yavru kedinin yağmur giderine sıkıştığını düşünüp hemen yardım etmeye karar verdi. Geeta, asıl şoku elini uzattığı zaman yaşadı bu bir kedi değil bebekti!
2
Bacaklarını tuttu ve onu sudan çıkardı. Vücudu morarmaya başlamıştı ama en korktuğu şey boynuna dolanan göbek bağı idi. Geeta, soğukkanlı davranıp hızlıca bebeği boynuna dolanan göbek bağından kurtardı.
3
Bebeği hemen temiz suyla yıkadı ve apar topar hastaneye götürdü.
4
Hastaneye kaldırılan bebek yoğun bakıma alındı. Geeta, ise ona "özgürlük" anlamına gelen Sutantiram adını verilmesini istedi.
5

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyanın En Güvenli Araçları Açıklandı! İşte, Zırh Kadar Sağlam Otomobil Modelleri Kendall jenner, Cesur Kıyafet Tercihiyle Yine Çok Şaşırttı! Dünyaca Ünlü Rock Grubu Açıkladı: Orhan Gencebay'ı Örnek Alıyoruz! İngiltere'deki Sevgililer Günü Kutlamalarında, Eğlencenin Dozu Fena Kaçtı! Ünlü Sunucu, Kendall Jenner'a Ayakkabı ve Terlik Yedirdi!