Kanarya Uçtu - Son Dakika

Kanarya Uçtu

12 yıl önce

Avrupa'daki Başarı Futbolcuların Değerini Arttırdı.

1
Chelsea’ye yenilerek Şampiyonlar Ligi’ne veda eden Fenerbahçe, performans ödülünün yanı sıra pazar payı geliriyle birlikte yaklaşık 20 milyon Euro kazandı.

Avrupa’daki başarılı performanslarıyla göz dolduran 18 futbolcu da bonservis değerini yaklaşık yüzde 50 ile 15 arasında artırdı. Çeyrek finale çıkarak prim yapan futbolcuların toplam bonservis artışı 18 milyon Euro oldu.


2
Takım kaptanı Alex 13 milyon Euro’luk bonservis değerini 1 milyon 950 bin Euro daha artırarak 14 milyon 950 bin Euro’ya çıkarmayı başardı.
3
En Fazla Değer Kazanan oyuncu Alex Oldu.
4
Özellikle attığı gollerle Fenerbahçe’yi bir üst tura çıkarmayı başaran Brezilyalı golcü Deivid 1 milyon 410 bin Euro’luk değer artışıyla bonservis bedelini tam 6 milyon 110 bin Euro’ya çıkarmayı başardı.
5
Deivid En Fazla değer Kazanan İkinci Oyuncu Oldu.
6
Sevilla maçındaki penaltı kurtarışları ve Chelsea ile İstanbul’da oynan ilk maçta yakaladığı başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken kaleci Volkan Demirel, değerini 1 milyon Euro daha artırarak bonservis bedelini 3.5 milyon Euro'dan 4.5 milyon Euro’ya çıkardı.

7
Defans Oyuncusu Edu Değerini 5 milyon Euro'dan

6 milyon Euro'ya çıkardı.

8
Sezon başında 2 milyon 400 bin Euro’luk değeri olan Gökhan Gönül bonservis değerini yüzde 50 oranında artırdı.
9
Sezon başında transfer edilen Colin Kazım ise son maçlardaki çıkışıyla bonservisini 3 milyon Euro’ya yaklaştırmayı başardı.
10
başarılı Sol Kanat Oyuncusu Uğur Boral’da değerini yüzde 50 oranında artırdı ve 3 milyon 300 bin Euro’luk bonservis değerine ulaştı.
11
Defans'ta Güven Veren Lugano'da Değerini Arttırdı:Eski Değeri: 7.5 milyon Euro, Yeni değeri: 9 milyon Euro

12
Orta Shanın Savaşan İsmi Aurello, Değerini 7.3 milyon Euro'dan 8.7 milyon Euro'ya Taşımayı Başardı.

13
Gökçek Vederson :Eski değeri, 3.5 milyon Euro

Yeni değeri: 4.3 milyon Euro

14
Fener'in Nöbetçi Golcüsü Semih Şentürk 3.5 milyon Euro Olan Değerini 4.2 milyon Euro'ya Yükseltti.

15
Değerinde En Az Artış Yeni Transfer Maldonado'da oldu.

Eski değeri: 3 milyon Euro

Yeni değeri: 3.6 milyon Euro

Haber Yayın Tarihi: 10.04.2008 11:07 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!