Son Dakika Haberleri: 'Kanında Uyuşturucu Ve Alkol Yok'

'Kanında Uyuşturucu Ve Alkol Yok'

9 yıl önce

1
Muğla´nın Bodrum İlçesi´nde turizmci Ahmet Bayer´in villasının balkonundan düşüp yaşamını yitiren 2003 Miss Model Of The World birincisi 32 yaşındaki Aslı Baş´ın babası Mehmet Yavuz Baş, kızının otopsi raporunda, kanında uyuşturucu ve alkol olmadığının belirtildiğini açıkladı.
2
Antalya´da oturan 62 yaşındaki Mehmet Yavuz Baş, bugün Antalya Gazeteciler Cemiyeti´ndeki (AGC) basın toplantısında, geçen 21 Temmuz günü yaşanan olayda yaşamını yitiren kızı Aslı Baş´ın otopsi raporunu yüzeysel olarak açıkladı.
3
Adli Tıp Kurumu raporunun ölüm olayı ile ilgili basında yeralan haberleri çürüttüğünü söyleyen baba Baş, "Rapor gerçeklerin günyüzüne çıkması için önemli bir delil niteliğinde.
4
Kızımın depresyon ilaçları aldığı, olay gecesi aşırı miktarda alkol aldığı, hatta kokain aldığına dair haberler yer almıştı. Kızımızın böyle şeyler yapmayacağını çok iyi bildiğimiz halde bir açıklama yapmadan önce Adli Tıp Kurumu raporunun açıklanmasını bekledik" dedi.
5
Kızı Aslı Baş ile ilgili asılsız iftiralara yer veren basın kuruluşları hakkında dava açmayı düşündüklerini belirten Mehmet Yavuz Baş, "Böylelikle kızımızın manevi şahsiyetini koruma düşüncesindeyiz" derken, raporda, kanında uyuşturucu, alkol, ilaç benzeri hiçbir maddenin bulunmadığının yer aldığını söyledi.
6
21 Temmuz Salı günü sabaha karşı Yalıkavak´da Ahmet Bayer´in villasında 7.5 metre yükseklikteki balkondan düşerek ölen 2003 Miss Model of the World birincisi Aslı Baş´ın cenazesi memleketi Antalya´da gözyaşları arasında toprağa verilmişti.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Berlusconi'nin Cinsel İçerikli Partilerini İfşa Eden Genç Modelin Ölümünde Cinayet Şüphesi Muhabirin Çektiği Bu Fotoğraf Sonu Oldu! Ruh Sağlığı Bozuldu İntihar Etti Dünyanın En Pahalı Şehirleri Açıklandı! İstanbul'un Sıralaması Şaşırtıyor İşte En Çok Borcu Olan Ülkeler 'New York'un Yarısıyla Yattım' Demişti, İç Çamaşırı Çekimlerinde Sınırları Zorladı!