Kansere yakalanan Arka Sokaklar'ın Volkan'ından haber var! Hayranları dualarla destek verdi - Son Dakika

Kansere yakalanan Arka Sokaklar'ın Volkan'ından haber var! Hayranları dualarla destek verdi

06.06.2021 12:08

Arka Sokaklar dizisinde Volkan karakterine hayat veren Boğaç Aksoy, geçtiğimiz ay lenf kanserine yakalandığını duyurmuştu. Son durumu hakkında sosyal medya hesabından bilgi veren Aksoy, "İkinci kemoterapi bitti. Bazı günler ağrılar dayanılmaz oluyor ama sonrasında toparlıyorum. Her şey yolunda gidiyor" dedi. Hayranları Aksoy'a geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

1
Arka Sokaklar dizisinde Volkan karakterine jayat veren Boğaç Aksoy, bir süredir lenf kanseriyle mücadele ediyor.
2

32 yaşındaki oyuncu, sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.

3
Instagram hesabından sevenlerine seslenen Aksoy, "Uzun süredir evdeydim. Saçları kaybettik. Şapkayla kamufle ediyoruz. Kemoterapiler biraz zor geçiyor. İkinci kemoterapi bitti. Ayın 15'inde üçüncü kemoterapi var. Bazı günler ağrılar dayanılmaz oluyor ama sonrasında toparlıyorum."
4
"Her şey yolunda gidiyor. İyileşmeye devam ediyorum. Yürümeye başladım. Attığınız mesajlar harika çok teşekkür ederim. Dualarınızı hissediyorum. Güçlü olmaya devam" ifadelerini kullandı.

5
Aksoy üzücü haberi, "Sevgili dostlarım... Ne yazık ki uzun zamandır sizinle değilim. Üzülerek söylüyorum ki lenfomaya yakalandım, uzun bir süre daha olamayacağım."
6
"Ben en yakın zamanda ayağa kalkmak için elimden geleni yapacağım. Siz de dualarınızı eksik etmeyin. Mesajlarınıza, telefonlarınıza dönemezsem de affedin..." sözleriyle duyurmuştu.
7
Yakışıklı oyuncunun hayranları paylaşımının ardından dualarla ona destek oldular.
8
9

Son Dakika Kansere yakalanan Arka Sokaklar'ın Volkan'ından haber var! Hayranları dualarla destek verdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement