Kansere Yakalandı Diziyi Bıraktı - Son Dakika

Kansere Yakalandı Diziyi Bıraktı

21.09.2010 13:27

1
Tartışmalı Dizinin Kansere Yakalanan Oyuncusu Başrolü Bıraktı.
2
Tüm dünya üzerinde erotizmin sınırlarını zorlayan sahneleriyle büyük yankı uyandıran "Spartacus: Blood and Sand"in başrol Oyuncularından Andy Whitfield kanserle mücadelesi nedeniyle diziden ayrılıyor. Ünlü Oyuncu izleyenlere şu sözlerle veda etti...

3
ABD televizyonlarında erotizmin sınırlarını zorlayan sahneleriyle büyük yankı uyandıran Spartacus: Blood and Sand dizisinin başrol Oyuncularından Andy Whitfield kanserle mücadelesi nedeniyle yapıma veda ediyor.
4
Andy Whitfield'a geçen Mart ayınhda kanser teşhisi konulmuştu. Dizinin yapımcısı Starz Network haziranda yaptığı açıklamada aktörün iyileştiğini ve ekim ayında yeniden çalışmaya başlayacağını duyurmuştu. Ancak kanser nüksedince bütün planlar da alt üst oldu.

5
36 yaşındaki aktör konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada "Böylesine sıradışı bir projeden ve birlikte çalıştığım insanlardan ayrılmak zorunda kalmak benim için büyük bir hayal kırıklığı. Sanırım bu benim ve ailem için bir başka sıradışı yolculuğa çıkma zamanı" diye konuştu.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Son Dakika Kansere Yakalandı Diziyi Bıraktı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular