Koronavirüs kaosu başladı! Marketlere akın eden Amerikalılar birbirini bıçakladı - Son Dakika

Koronavirüs kaosu başladı! Marketlere akın eden Amerikalılar birbirini bıçakladı

12 gün önce

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ABD'de de panik yarattı. Salgına karşı önlem almak için harekete geçen ABD vatandaşları marketlerde adeta birbirini ezdi. Kaosun yaşandığı marketlerde kavga sonucu ise bir kişi bıçaklandı.

1
Geçtiğimiz gün ABD Başkanı Donald Trump'ın koronavirüsü nedeni ile acil durum ilan etmesinden sonra Amerikalılar, yemek stoğu için marketlere akın ettiler.
2
Sosyal medyada yayınlanan videolarda Amerikalıların marketlerde yaşanan izdiham nedeni ile birbirlerinini ezdikleri ve kavga ettikleri görülüyor.
3
Öyle ki New York'ta bir marketin içinde çıkan izdihamın kavgaya dönüşmesi sonucu bir kişi bıçaklandı.

4
Georgia eyaletinde ise yine bir markette çıkan kavgada iki adam markette buldukları içki şişelerini kırarak bir birlerine saldırdılar.
5
Olay yerine gelen polis ekiplerinin müdahalesi ile kavga sona erdi. Polis yaptığı açıklamada iki adamın alış veriş arabası için kavga ettiklerini olayda her iki adamın da yaralandığını söyledi.

6
Kavgaya karışan kişiler hakkında yasal işlem başlatıldı.
7
8


YORUMLAR


Diğer Galeriler

'Koronavirüsle savaşmaktan gurur duyuyorum' diyen sağlık çalışanı paylaşımından dolayı linç yedi Belediyenin sahip çıktığı İsmail Amca'nın son hali yürekleri ısıttı Yolunu kaybeden fotoğrafçılar tarafından bulunan 2 bin 500 yıllık ağaç ihtişamıyla büyüledi Koronavirüsün ulaşamadığı tek yer olan Antarktika'daki 4 bin kişi krizi uzaktan izliyor Playboy model Ava Karabatic, salgın nedeniyle evden çıkamayınca çıplak fotoğraflarını çekip satmaya başladı