Son Dakika Haberleri: Kapıcılar Kralı'nın Zafer Albay'ı, Nişantaşı'nda görüntülendi! Bakın şimdi ne yapıyor

Kapıcılar Kralı'nın Zafer Albay'ı, Nişantaşı'nda görüntülendi! Bakın şimdi ne yapıyor

2 ay önce

Kapıcılar Kralı'nın Zafer Albay'ı, Yeşilçam'ın usta oyuncusu Bilge Zobu, yıllar sonra Nişantaşı'nda kahve içerken görüntülendi.

1
'Emekli Albay Zafer Bey' rolüyle hafızalarımız akazınan usta oyunculuğuyla hem tiyatro hem de sinema tarihini adını yazdıran Bilge Zobu yıllar sonra ortaya çıktı.
2
87 yaşındaki Bilge Zobu, Nişantaşı'nda spor kıyafetleriyle kahve içerken görüntülendi.
3
İleryen yaşına rağmen alışverişini kendi yapan usta oyuncu "Neler yapıyorsunuz" diye soran muhabirlere, "Eşim vefat ettikten sonra tüm yük bana kaldı. Hayat her şeye rağmen güzel, yaşamaya değer" yanıtını verdi.
4
Teklif gelmiyor
Teklif gelmiyor
Zobu, “Kaç yıldır ekrandan uzaksınız” sorusuna da “7 yıldır hiçbir projede yer almıyorum. Zaten hiçbir teklif de gelmiyor." cevabını verdi.
5
Zobu, beyefendiliği ve inceliğiyle, yanlış anlamalara mahal vermemek adına cümlesine devam etti: "Kimseye sitemim yok bu konuda, olamaz da.."
6Haber Yayın Tarihi: 23.09.2019 10:32 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu 'Arılar bana bir şey yapmaz' dedi, yarı çıplak peteklerin arasına daldı! İşte Benim Stilim'le ünlenen Niran Yalaz, estetik operasyonlarla bambaşka biri oldu!