Kapıcılar Kralı'nın Zafer Albay'ı, Nişantaşı'nda görüntülendi! Bakın şimdi ne yapıyor - Son Dakika

Kapıcılar Kralı'nın Zafer Albay'ı, Nişantaşı'nda görüntülendi! Bakın şimdi ne yapıyor

23.09.2019 10:32

Kapıcılar Kralı'nın Zafer Albay'ı, Yeşilçam'ın usta oyuncusu Bilge Zobu, yıllar sonra Nişantaşı'nda kahve içerken görüntülendi.

1
'Emekli Albay Zafer Bey' rolüyle hafızalarımız akazınan usta oyunculuğuyla hem tiyatro hem de sinema tarihini adını yazdıran Bilge Zobu yıllar sonra ortaya çıktı.
2
87 yaşındaki Bilge Zobu, Nişantaşı'nda spor kıyafetleriyle kahve içerken görüntülendi.
3
İleryen yaşına rağmen alışverişini kendi yapan usta oyuncu "Neler yapıyorsunuz" diye soran muhabirlere, "Eşim vefat ettikten sonra tüm yük bana kaldı. Hayat her şeye rağmen güzel, yaşamaya değer" yanıtını verdi.
4
Teklif gelmiyor
Teklif gelmiyor
Zobu, “Kaç yıldır ekrandan uzaksınız” sorusuna da “7 yıldır hiçbir projede yer almıyorum. Zaten hiçbir teklif de gelmiyor." cevabını verdi.
5
Zobu, beyefendiliği ve inceliğiyle, yanlış anlamalara mahal vermemek adına cümlesine devam etti: "Kimseye sitemim yok bu konuda, olamaz da.."
6

Son Dakika Kapıcılar Kralı'nın Zafer Albay'ı, Nişantaşı'nda görüntülendi! Bakın şimdi ne yapıyor - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor