Kapıyı çalanın kocası olduğunu zannetti! Eşine sürpriz yapmak için bornozunu indirince kayınpederine rezil oldu - Son Dakika

Kapıyı çalanın kocası olduğunu zannetti! Eşine sürpriz yapmak için bornozunu indirince kayınpederine rezil oldu

12.03.2021 11:41

Yeni aldığı iç çamaşırlarıyla kocasına sürpriz yapmak isteyen kadın, eve gelen kayınpederine rezil oldu. Eşini bornozuyla bekleyen kadın kapıyı açanın kayınpederi olduğunu görünce, panikle odasına kaçtı.

1
Tiktok kullancısı kadın, yeni aldığı iç çamaşırları ile kocasına sürpriz yapmak istedi.
2
Üzerine bornoz giyen kadın, kocası eve gelince bornozunu açıp kocasına yeni aldığı iç çamaşırları göstermek için bekledi.

3
Kocasının tepkisini videoya almak için odaya kamera yerleştirdi, daha sonra oturma odasında bornozu ile kocasının eve gelmesini bekledi.

4
Kadın, evin kapısının açıldığını duyunca gelen kişinin kocası olduğunu sanıp ayağa kalkarak kocasının odaya girmesini bekledi.
5
Odanın kapısı açıldığı anda bornozunun indirip "Bu tatlı iç çamaşırları yeni aldım" diye bağırdı. Ama içeri girenin kocası değil kayınpederi olduğunu görünce genç kadın utancından yerin dibine girdi.
6
Yaşadığı utanç nedeniyle apar topar giyinip odadan koşarak çıktı.
7
Kadın yaptığı açıklamada kocasına sürpriz yapmak isterken kayınpederinin kendisini iç çamaşırlarıyla görmesini yıllarca atlatamayacağı bir utanç olacağını söyledi. Takipçileri ise kendisine bu tür kazaların olabileceğini söyleyip olayın etkisinden kurtulmaya çalışmasını söylediler.

Son Dakika Kapıyı çalanın kocası olduğunu zannetti! Eşine sürpriz yapmak için bornozunu indirince kayınpederine rezil oldu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu