Kaplan, kafesine giren 55 yaşındaki görevli kadını ziyaretçilerin gözü önünde parçalayarak öldürdü - Son Dakika

Kaplan, kafesine giren 55 yaşındaki görevli kadını ziyaretçilerin gözü önünde parçalayarak öldürdü

06.07.2020 10:03

İsviçre'de hayvanat bahçesinde tutulan bir kaplan, 55 yaşındaki görevli kadını ziyaretçilerin gözü önünde parçalayarak öldürdü.

1
İsviçre'nin Zürih şehrinde hayvanat bahçesini ziyaret edenler korkunç bir olaya şahit oldu. Kadın görevli, ismi İrina olan kaplanın kafesine girdiği anda hayvan, kadına saldırdı.

2
Ziyaretçilerin bağırması üzerine hayvanat bahçesinin diğer görevlileri, kafese girip kadını kaplanın elinden kurtardılar.

3
Hayvanat bahçesinin sağlık görevlileri kadını yaşama döndürmek için kalp mesajı yaptılar ancak talihsiz kadın tüm müdahelelere rağmen kurtarılamadı.

4
Kaplanın beş yıl önce hayvanat bahçesinde doğduğunu, davranışlarının her hangi bir anormallik olmadığını ve saldırgan tavırlarının olmadığını söyleyen Hayvanat bahçesi müdürü Severin Dressen, kaplanın kontrol altına alındığını ve olaya şahit olan bütün ziyaretçilerin psikolojik tedavi altına alındıklarını söyledi.
5
Karantina sürecinden sonra açılan hayvanat bahçesi, olaydan sonra hafta sonu kapalı tutulacak.

Son Dakika Kaplan, kafesine giren 55 yaşındaki görevli kadını ziyaretçilerin gözü önünde parçalayarak öldürdü - Son Dakika


YORUMLAR (12)
  • xyz: İnsanları ayrıştırıp gavur kafir müslüman vs vs demek yetmiyor artık hayvanları da kafir gavur Vb diye ayırt edenler türemiş,hahahaaaaaa ulan ne içiyorsunuz da bu kafayı yapıyorsunuz arkadaş,Kaplan bu kaplan,doğası geregi vahşi hayvan yapması gerekeni yapmış,benim açımdan bakarsan...Ölene rahmet diliyorum,hayvana da esir hayatı yüzünden acıyorum. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu Sevgilisi, Dele Alli'yi oyun bağımlılığı yüzünden terk etti Psikolojik sorunu için doktora giden genç kadının komaya kadar uzanan hazin sonu