Çok tatsız oldu! Kaptan Amerika yanlışlıkla cinsel organını paylaştı - Son Dakika

Çok tatsız oldu! Kaptan Amerika yanlışlıkla cinsel organını paylaştı

ABD'li yıldız aktör Chris Evans, Instagram hikâyesinde yanlışlıkla cinsel organının fotoğrafını paylaşınca sosyal medyanın diline düştü. Oyuncu, paylaşımını hemen kaldırsa da fotoğraf internette hızla yayıldı.

1
Marvel evreninde Kaptan Amerika'yı canlandıran ünlü aktör Chris Evans, tatsız bir konuyla gündeme geldi. Başarılı aktör Chris Evans, cep telefonunun azizliğine uğradı.

2
Instagram hesabına video atmak isterken yanlışlıkla cinsel organının fotoğrafını paylaştı.
3
Hikayesinde paylaştığı videonun sonunda yanlışlıkla galerisindeki fotoğrafların ekran görüntüsünü ekleyen Evans, yaptığı hatayı fark eder etmez hikayeyi hemen sildi.
4
Chris Evans, elinden geldiğince hızlı davransa da fotoğraf sosyal medyada çoktan yayıldı.

5
Ünlü aktörün yaşadığı bu talihsiz olay Türkiye'de de sosyal medyaya yansıdı. Çoğu kullanıcı, konuyla ilgili esprili paylaşımlarda bulundu.
6
Öte yandan Evans'ın Instagram'da yanlışlıkla çıplak fotoğrafını paylaşmasına arkadaşı aktör Mark Ruffalo'dan destek geldi. Ruffalo, Evans'a "Trump hâlâ görevdeyken kendini utandırmak için yapabileceğin hiçbir şey yok" yazdı.
7
8
9

Haber Yayın Tarihi: 13.09.2020 17:09

Son Dakika Çok tatsız oldu! Kaptan Amerika yanlışlıkla cinsel organını paylaştı - Son Dakika

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ünlü futbolcunun aşk krizi büyüyor! 3 çocuğunun annesine dönmesi, hamile sevgilisini isyan ettirdi Yusuf İslam'ı Müslümanlığa iten olay tüyleri diken diken ediyor Bu dağa bin yıldır tek bir kadın ayak basmıyor! Sebebi ise 'bekaret yemini' Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte