Kaptana Veda - Son Dakika

Kaptana Veda

20.07.2009 10:50

1
Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Beşiktaş'ın eski futbolcusu ve spor yazarı Vedat Okyar için, Beşiktaş Kulübü'nde bir tören düzenlendi.
2
Akaretler'deki kulüp binasında düzenlenen törene, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve yöneticilerin yanı sıra, Beşiktaş Futbol Takımı Teknik Direktörü Mustafa Denizli ve oyuncular, kulüp üyeleri, spor yazarları ile Vedat Okyar'ın takım arkadaşı eski futbolcular, Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay ve kulüp müdürü Serkan Acar, çok sayıda taraftar ile Okyar'ın yakınları katıldı.

3
Törende bir konuşma yapan Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, 'Adam gibi adamı kaybettik. Beşiktaş'a oynadığı futbolla hizmet veren sevgili Vedat abimizi kaybettik. Geçen sene de bu zamanlar Kazım Kanat abimizi uğurlamıştık. Geçen sene olduğu gibi bu sene de Vedat Okyar için şampiyon olacağız.' dedi.

4
Bu arada törende konuşan Vedat Okyar'ın oğlu Suat Okyar da babasıyla gurur duyduğunu belirterek, 'Sizden ricam babamı unutmayın, unutturmayın.' dedi.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Kaptana Veda - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement