Son Dakika Haberleri: Kaptana Veda

Kaptana Veda

10 yıl önce

1
Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Beşiktaş'ın eski futbolcusu ve spor yazarı Vedat Okyar için, Beşiktaş Kulübü'nde bir tören düzenlendi.
2
Akaretler'deki kulüp binasında düzenlenen törene, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve yöneticilerin yanı sıra, Beşiktaş Futbol Takımı Teknik Direktörü Mustafa Denizli ve oyuncular, kulüp üyeleri, spor yazarları ile Vedat Okyar'ın takım arkadaşı eski futbolcular, Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay ve kulüp müdürü Serkan Acar, çok sayıda taraftar ile Okyar'ın yakınları katıldı.

3
Törende bir konuşma yapan Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, 'Adam gibi adamı kaybettik. Beşiktaş'a oynadığı futbolla hizmet veren sevgili Vedat abimizi kaybettik. Geçen sene de bu zamanlar Kazım Kanat abimizi uğurlamıştık. Geçen sene olduğu gibi bu sene de Vedat Okyar için şampiyon olacağız.' dedi.

4
Bu arada törende konuşan Vedat Okyar'ın oğlu Suat Okyar da babasıyla gurur duyduğunu belirterek, 'Sizden ricam babamı unutmayın, unutturmayın.' dedi.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzelliğiyle Büyüleyen Derin Talu'nun 2 Yıl Önceki Hali Şoke Etti Florence Kasırgası Sonrasında Korkunç Görüntüler Ortaya Çıktı Vücut Döküntüsü Şikayetiyle Doktora Gitti, Bir Anda Bu Hale Geldi Meşhur Tatlıyı Yiyen 30 Kişi Hayatını Kaybetti! İşte Dünyanın En Büyük Gıda Skandalları Milano Moda Haftasında Yürüyen Üç Göğüslü Modeller Ağızları Açık Bıraktı