Kar Köy Yollarını Kapattı - Son Dakika

Kar Köy Yollarını Kapattı

12.02.2011 14:13

1
Kar yağışı nedeniyle Van, Hakkari ve Ağrı'da 54 köy yolu ulaşıma kapandı.Van İl Özel İdaresinden alınan bilgiye göre, kent merkezi ve ilçelere bağlı köylerde dün öğlen saatlerinden itibaren etkili olan ve aralıklarla devam eden kar yağışı sonucu 37 köyle ulaşım sağlanamıyor.
2
Kar yağışının etkisini yitirdiği köy yollarında karla mücadele çalışması başlatıldığını belirten yetkililer, yolların ulaşıma açılması için ekiplerin çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü bildirdi.Kar yağışı ve tipinin etkisiyle özellikle yüksek kesimlerdeki yerleşim birimleri ile ulaşım sağlanamayan Hakkari'de, iki gündür aralıklarla devam eden kar yağışı yaşamı olumsuz etkiliyor.

3
Hakkari'de 3, Ağrı'da ise 14 köy yolunun ulaşıma kapalı bulunduğunu vurgulayan yetkililer, yağış ve fırtınanın etkisini yitirdiği bölgelerde sabah saatlerinden itibaren yol açma çalışmalarına başlandığını, yolların bugün ulaşıma açılmasının beklendiğini kaydetti.
4
5
6
7

Son Dakika Kar Köy Yollarını Kapattı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın "Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı