Kar Yağarken Akıllı Telefonlarla Çekilebilecek Fotoğraflar - Son Dakika

Kar Yağarken Akıllı Telefonlarla Çekilebilecek Fotoğraflar

7 yıl önce

Akıllı telefonlar ve sosyal medyanın da yardımıyla son yıllarda kar manzaralarını bilgisayarlarımızdan, hatta cebimizden bile takip edebiliyoruz.Peki kar...

1

Kış mevsimine adım atalı pek olmadı, ama şimdiden yurdumuzun birçok kesimi kar yağışının etkisi altında. Soğuk havayı kimse sevmez tabii, ama kar yağdığında küçük büyük ayrımı olmadan herkesin içindeki çocuk dışarı çıkıyor adeta. Akıllı telefonlar ve sosyal medyanın da yardımıyla son yıllarda kar manzaralarını bilgisayarlarımızdan, hatta cebimizden bile takip edebiliyoruz.


Peki kar yağdığında, akıllı telefonlarla nasıl fotoğraflar çekilebilir? İşte birkaç örnek...Kaynak :
2

Manzara


En klasik fotoğraf tiplerinden biri. Karın etkisini ve çevreye verdiği güzelliği göstermek adına çekilir. Bazen eziyet halini aldığı da oluyor. Hele trafik de varsa...

3

Karın sizdeki etkisi


Genellikle kırmızı yanaklar ve burun ön plandadır. Sıkıca giyinmiş ve soğuktan ölecek gibi durursunuz, ama yine de durup o fotoğrafı çekmek istersiniz işte. Zaman zaman çoğumuz istiyoruz, evet.

4

Karlı zemindeki ayaklar


Yaz geldiğinde tatil fotoğraflarını bilirsiniz. Sandalet giymiş ve kumsala uzanmış şekilde ayaklarının fotoğraflarını çekenler bir hayli fazla. Şimdi kış mevsimindeyiz ve benzer fotoğraf tipi denenebiliyor.

5

Kardan adamla poz verme


Kardan adam, vazgeçilmez unsurlardan bir tanesi. Her kış mutlaka bir yerlerde görüyoruz onu. Bazen iyi veya kötü biz yapıyoruz, fotoğraf çekiliyoruz, sonra da arkadaşlarımızla tutuştuğumuz karşılıklı kar savaşında yok oluşuna tanıklık ediyoruz.

6

Rezil etme çabaları


Son yıllarda pek olmuyor belki, ancak eskiden kar yağdığında, birçok kameraman dışarı çıkar ve "birileri düşsün de çekeyim" diye beklerdi. Akşam ana haber bültenlerini izlediğinizde, o karda kayarak düşen kişi belki de sizdiniz. Şimdi sosyal medya var ve arkadaşlar birbirlerinin açıklarını kollayarak eğlenceli fotoğraflar ortaya çıkarmaya bayılıyor.

7

En güzel paylaşım alanları Facebook, Twitter ve Instagram


Çektiğiniz fotoğrafları tabii ki böyle platformlarda paylaşmaya özen göstermelisiniz. Facebook ve Twitter'da paylaşım daha basit dururken, Instagram'da çeşitli filtre ve edit seçenekleri sayesinde daha güzel sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Zaten buradaki fotoğraflarınızı da Twitter ve Facebook'a gönderebiliyorsunuz.

Haber Yayın Tarihi: 11.12.2013 12:45 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Çocuk oyuncu Nikita Pearl Waligwa, beyin tümörü nedeniyle hayatını kaybetti Akşam yemeği için aldıkları dolmalık biberin içinden canlı kurbağa çıktı! Tokatçı filminin güzeller güzeli Emine'sine bir de şimdi bakın! Hollywood'un ünlü cinsel ilişki terapisti Amie Harwick sevgilisi tarafından öldürüldü Rakamlar ürküttü! Hangi ülkenin ne kadar nükleer silahı var?