Karabiberim'in esmer bombası ortaya çıktı! Son hali akılları baştan alıyor - Son Dakika

Karabiberim'in esmer bombası ortaya çıktı! Son hali akılları baştan alıyor

25.03.2021 16:31

Serdar Ortaç'ın 90'lı yıllara damga vuran 'Karabiberim' şarkısının klibinde tanıdığımız esmer bomba İlknur Soydaş, son haliyle beğeni topluyor. Instagram dünyasına ocak ayında katılan Soydaş, paylaşımlarıyla parmak ısırtıyor desek abartmış olmayız.

1
'Karabiberim' şarkısının klibinde Serdar Ortaç'ın göbeğinden zeytin yediği esmer güzel İlknur Soydaş, iş insanı Cem Pole ile evlendikten sonra oyunculuğa ara vermişti.

2
2002 yılında futbolcu Ozan Köprülü ile evlenen İlknur Soydaş, 2006 yılında boşandı.

3
İş insanı Cem Pole ile evlendikten sonra ekrandan elini eteğini çeken 44 yaşındaki İlknur Soydaş da Instagram dünyasına adımını attı.

4
5
İşte İlknur Soydaş'ın son hali...
İşte İlknur Soydaşın son hali...
6
Mutlu bir evliliği olan Soydaş günlük yaşantısından karelerini paylaşarak beğeni topluyor. Soydaş'a "Yıllara meydan okuyorsun", "Bu ne güzellik" tarzında yorum yağıyor.

7
Güzelliği ile yıllara meydan okuyan İlknur Soydaş setleri çok özlediğini şu sözlerle ifade etmişti: "Yaklaşık 10 yıldır setlerden uzak kaldım. Bu yıl setlere dönme kararı aldım. Dizi olmaz ama sinemadan gelen teklif olursa kabul edeceğim. Diziler çok uzun soluklu olduğu için o kadar vakit ayıramam"
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Karabiberim'in esmer bombası ortaya çıktı! Son hali akılları baştan alıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı