Son Dakika Haberleri: Karagül'ün asi Ebru'su, tatil pozlarıyla Instagram'ı sallıyor!

Karagül'ün asi Ebru'su, tatil pozlarıyla Instagram'ı sallıyor!

4 ay önce

Zerda ve Karagül gibi dizilerle milyonların gönlüne taht kuran Ece Uslu da birçok ünlü gibi tatil sezonunda Çeşme'yi tercih etti. Instagram hesabından her anını paylaşan Uslu'nun tatil pozlarına, takipçilerinden beğeni ve yorum yağıyor.

1
2
2013'de ekranlara gelen Karagül dizisindeki Ebru rolüyle büyük beğeni toplayan Ece Uslu, tatil sezonunu Çeşme'de açtı.
3
1989 yılında "İz Peşinde" adlı dizi ile oyunculuk kariyeri başladı. 1991 yılında, Kadir İnanır'ın başrolünü oynadığı "Ah Gardaşım" filmi ile sinemaya başlamış oldu.
4
Lise yıllarından itibaren Başak Gürsoy mankenlik ajansına bağlı olarak beş sene boyunca fotomodellik ve reklam oyunculuğu yaptı.
5
6
1976 yılında Kelebek gazetesinin düzenlediği çocuk güzeli yarışmasında 2.oldu.
7
14 yaşındayken 1988 yılında annesi ile birlikte İstanbul'a taşındı. İstanbul'a gelince iki sene Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları'na devam etti.
8
Kimi takipçisi Uslu'ya, ''Ne kadar doğal,'' yorumunu yaparken, kimiyse ''Sizi çok özledik'' diyerek güzel oyuncuyu yeniden ekranlarda görmek istediğini dile getirdi.
9
Ece Uslu, 9 Eylül 1974 tarihinde İzmir'de doğdu.
10
Liseye Türk Koleji, Eseniş ve Evrim kolejlerinde devam etti. Aynı zamanda Ferhan Şensoy Nöbetçi Tiyatrosu'nda bir sene boyunca oyuncu olarak çalıştı.

11
44 yaşındaki Uslu'nun bikinili pozlarına, hayranlarından beğeni ve yorum yağdı.
12
13
En bilindik rollerinden olan Zerda karakteriyle bir döneme damga vurmuştu.
14
15
Instagram hesabından her anını takipçileriyle paylaşan güzel oyuncunun fit vücudu dikkatlerden kaçmadı.Haber Yayın Tarihi: 26.07.2019 03:18 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Uzmanlardan zehirli tatula uyarısı! Şifalı diyenlere kanmayın, karaciğer yetmezliğine sebep oluyor Usta oyuncu Yıldız Kenter'in gerçek adını duyan şaşıp kalıyor! İşte Yıldız Kenter'in başarılarla bezeli yaşamı Hem sporcu hem taraftar! Güzel model cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arazinin ortasındaki devasa patatesin içinde ne olduğunu gören şaşıp kalıyor! Prens Andrew, kendisine yöneltilen 'cinsel ilişki kölesi' iddialarına yanıt verdi: Tıbben terleyemiyorum!