Karaman'da Vahşet - Son Dakika

Karaman'da Vahşet

04.04.2013 15:00

1
25 Mart Pazartesi günü, kent merkezine yaklaşık 1 kilometre uzaklıkta Dereköyü yakınlarında yolun kenarında yanmış kadın cesedi görenler jandarmaya haber verdi.
2
Kadının kimliğini belirlemek için çalışma başlatan jandarma, yaklaşık 3 kilometre ileride yoldan çıkıp kaya parçalarına çarptığı sanılan otomobili terk edilmiş halde buldu.
3
Demir ustası Erdoğan U.'ya ait olduğu saptanan otomobilde yapılan aramada, koltukta kan izleri, bagajda da kadın ayakkabısı ve küpe bulundu. Jandarma, Erdoğan U.'ya ulaşmaya çalıştı. Ancak Erdoğan U. ve eşi Emine U.'nun pazar günü evden ayrıldıktan sonra dönmediği saptandı.
4
Jandarma tarafından aranan Erdoğan U. dün Eskişehir'de bir yakınının evine girmek isterken polis tarafından yakalandı. Gözaltına alınan ve ardından jandarmaya teslim edilen Erdoğan U. gece yarısı Karaman'a getirildi.
5
Suçunu itiraf eden şüpheli, 'takoz' denilen tahtayla eşinin başına defalarca vurduğunu, öldüğünü anlayınca da benzin döküp cesedini yaktığını söyledi.

Son Dakika Karaman'da Vahşet - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu Yıllar sonra ortaya çıktı! Aşk-ı Memnu'nun 'Beşir'i Baran Akbulut tanınmaz halde Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi
Advertisement