Karanlığın Kraliçesi lakaplı ünlü model Nyakim Gatwech, üstsüz pozuyla nefes kesti - Son Dakika

Karanlığın Kraliçesi lakaplı ünlü model Nyakim Gatwech, üstsüz pozuyla nefes kesti

06.06.2020 14:20

Dünyanın en siyah tenli insanı seçilerek Guinness rekorlar kitabına Güney Sudanlı model Nyakim Gatwech, ırkçılığa karşı verilen mücadelenin arttığı şu günlerde sosyal medyanın yeniden gündeminde. Paylaşımıyla dikkatleri üzerine çeken Karanlığın Kraliçesi, üstsüz pozuyla nefesleri kesti.

1
Ten rengiyle görenleri büyüleyen "Karanlığın Kraliçesi" lakaplı siyahi manken Nyakim Gatwech, sosyal medya paylaşımıyla dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başardı.

2
Şaşırtıcı derecede ten rengi siyah olan ünlü model, doğal güzelliği ile Guinness rekorlar kitabına girdi.
3
ABD'de George Floyd'un polis tarafından öldürülmesinden sonra ırkçılığa karşı artan protestolar sonrası siyahi insanlara dünyanın dört bir yanından destek yağmıştı.
4
Dünyanın en siyah tenli modeli ünvanını bulunduran genç model Nyakim Gatwech de sosyal medya hesabından "Favori markalarınız, siyahi toplumlara destek için basın açıklamlar yapıyor. Lütfen onlara kurumlarında kaç siyahi çalıştırdıklarını sorun ve kaç siyahi çalışanın liderlik rolünde olduğunu sorun. Önümüzdeki 72 saat boyunca her hangi bir marka almayın ve markalardan bu figüleri yayınlamalarını isteyin" gibi bir açıklama yayınladı.
5
Nyakim Gatwech, Melanin adlı normalde deride, saçlarda, göz zarlarında, beynin bazı bölgelerinde, melanik denen bazı urlarda bulunan ve tirozin'in yükselmesiyle oluşan koyu renkli biyolojik pigment hastalığına yakalanmış.

6
Cildi ve şiddetli kararlılığı ile, geleneksel güzelliğin engellerini yıkan 24 yaşındaki model birçok insana da ilham kaynağı oluyor.
7
8
9
10
Takipçi sayısının hızla arttığı dikkat çeken güzel model, üstsüz paylaşımıyla ön plana çıktı.
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Karanlığın Kraliçesi lakaplı ünlü model Nyakim Gatwech, üstsüz pozuyla nefes kesti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement