Karantinada canı sıkılan süper model Maria Liman art arda üstsüz poz verdi - Son Dakika

Karantinada canı sıkılan süper model Maria Liman art arda üstsüz poz verdi

18.04.2020 14:08

Rusya'da 2018 Dünya Kupası'nda dikkatleri üzerine çeken ve giydiği kıyafetlerle turnuvanın en çekici taraftarı seçilen model Maria Liman, sosyal medyadan üst üste üstsüz ve yarı çıplak fotoğraflarını paylaştı.

1
Dünya Kupası'ndan sonra Londra'ya taşınan Liman, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle evinden dışarı çıkmazken sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla yaz günlerine olan özlemini dile getiriyor.
2
Geçtiğimiz haftalarda "Koronavirüs bulaşmamış, sevimli bir ev partneri arıyorum. Önümüzdeki 3 ay birlikte izole olmak ve eğlenmek için. Cesur ve yakışıklı bir adam olması tercihim" ifadeleriyle bir anda gündeme oturan Maria Liman, bu kez de üstsüz paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.
3
Güzel model yaz aylarında Yunanista'nın gözde tatil beldesi Mikanos'ta çekilmiş olduğu üstsüz paylaşımıyla hayranlarının yüreğini hoplatmayı başardı.

4
Liman'ın, "Sıcak yazları hatırlıyoruz ve hepimiz rüya görüyoruz! Rüyaların gerçekleştiğini söylüyorlar" notuyla paylaştığı bu pozuna beğeni ve yorum yağdı.
5
6
Londra'ya taşındıktan sonra Chelsea maçlarına gitmeye başlayan ve taraftarların gözdesi haline gelen Liman'a, 2018 Dünya Kupası sonrası siyasete girmek teklifi yapılmıştı.
7
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Karantinada canı sıkılan süper model Maria Liman art arda üstsüz poz verdi - Son Dakika


Advertisement