Çıplak halde yaptığı antrenmanla olay olan dövüşçü Paige VanZant, ringlere dönüyor - Son Dakika

Çıplak halde yaptığı antrenmanla olay olan dövüşçü Paige VanZant, ringlere dönüyor

13.06.2020 08:19

Koronavirüs salgını nedeniyle yaşanan karantina sürecinde eşiyle çıplak şekilde yaptığı antrenman ile gündeme gelen UFC'nin yıldız dövüşçüsü Paige VanZant, 11 Temmuz'da ringlere geri döneceği için çok mutlu olduğunu söyledi.

1
UFC Başkanı Dana White da, 1 yıl önce kolunun kırılması nedeniyle ringlerden uzak kalan VanZant'ın Abu Dhabi'de düzenlenecek turnuvanın listesine eklendiğini ifade etti.

2
26 yaşındaki dövüşçü ilk maçında Brezilyalı Ribas ile yapacakken, mücadele şimdiden VanZant'ın hayranlarını heyecanlandırdı.
3
Takipçilerinin sosyal medyadan gönderdiği mesajlara teşekkür eden başarılı dövüşçü, yeniden mücadele etmek için sabırsızlandığını belirtti.
4
Karantina sürecinde kendisi gibi dövüşçü olan eşi Austin Vanderford ile çıplak bir şekilde antrenman yapan ve bu anları sosyal medyadan paylaşan VanZant, binlerce beğeni ve yorum almıştı.
5
6
7
8

Son Dakika Çıplak halde yaptığı antrenmanla olay olan dövüşçü Paige VanZant, ringlere dönüyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement