Hazal Filiz Küçükköse'nin doğallığıyla büyülediği teras pozlarına beğeni yağdı - Son Dakika

Hazal Filiz Küçükköse'nin doğallığıyla büyülediği teras pozlarına beğeni yağdı

18.05.2020 09:22

Güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, karantina günlerini geçirdiği evinin terasında çektirdiği pozları 2.5 milyon takipçili Instagram hesabından paylaştı. "Benim ruhum, benim habitatım" notuyla fotoğraflarını paylaşan Küçükköse'nin pozlarına kısa sürede 200 binden fazla beğeni ve yorum geldi.

1
Ünlü oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, ülkemizi de etkisi altında alan koronavirüs salgınında günlerini evinde karantinada geçiriyor.
2
Bitkilerle yeşillendirdiği terasında vaktini geçiren güzel yıldız, Instagram hesabından o anlarını paylaştı.

3
2.5 milyon takipçili hesabından "Benim ruhum, benim habitatım" sözleriyle pozlarını paylaşan oyuncuya, kısa zamanda 200 binden fazla beğeni ve yorum geldi.

4
Hazal Filiz Küçükköse teras pozları dışında da sık sık Instagram hesabından fotoğraflar paylaşarak takipçilerinin beğenisine sunuyor.

5
6
7

Son Dakika Hazal Filiz Küçükköse'nin doğallığıyla büyülediği teras pozlarına beğeni yağdı - Son Dakika

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı