Evde golf oynayan Paige Spirnac'ın paylaşımı, takipçilerini büyüledi - Son Dakika

Evde golf oynayan Paige Spirnac'ın paylaşımı, takipçilerini büyüledi

Amerikalı ünlü golfçü Paige Spiranac, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle vaktini evde geçirirken, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla ses getiriyor.

1
Amerikalı ünlü golfçü Paige Spiranac karantina paylaşımlarıyla adeta büyülüyor.

2
Evde çalışmalar yapan ve bu anların bazılarını sosyal medyadan paylaşan Spiranac, son videosunda sahadaymış gibi bir vuruş denedi.
3

Koridordan yaptığı vuruşla topu odaya göndermek isteyen başarlı sporcu, bunda başarılı olamadı ve top tavana çarparak geri geldi.

4
27 yaşındaki Sprianac, yaşanan bu duruma gülerek karşılık verirken paylaştığı video Instagram'da 1 milyondan fazla görüntülenmeye ve 100 binden fazla beğeniye ulaştı.
5
6
7
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Yapımı 132 yılda tamamlanan bu yoldan geçmek yürek ister! İşte Türkiye'nin en tehlikeli yolları George Floyd protestolarına katılan ünlü şarkıcı Halsey, plastik mermi ile vuruldu Karantina bitti! Ofise göbekli dönmek istemeyenlere uzmanından hayati öneriler Güzeller güzeli spor spikeri Diletta Leotta, futbolun başlamasıyla mutluluktan havalara uçtu Bir tuhaf olay! Genç adam, komşularından çaldığı 126 çift terlikle ilişkiye girdi