Evde golf oynayan Paige Spirnac'ın paylaşımı, takipçilerini büyüledi - Son Dakika

Evde golf oynayan Paige Spirnac'ın paylaşımı, takipçilerini büyüledi

01.04.2020 16:18

Amerikalı ünlü golfçü Paige Spiranac, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle vaktini evde geçirirken, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla ses getiriyor.

1
Amerikalı ünlü golfçü Paige Spiranac karantina paylaşımlarıyla adeta büyülüyor.

2
Evde çalışmalar yapan ve bu anların bazılarını sosyal medyadan paylaşan Spiranac, son videosunda sahadaymış gibi bir vuruş denedi.
3

Koridordan yaptığı vuruşla topu odaya göndermek isteyen başarlı sporcu, bunda başarılı olamadı ve top tavana çarparak geri geldi.

4
27 yaşındaki Sprianac, yaşanan bu duruma gülerek karşılık verirken paylaştığı video Instagram'da 1 milyondan fazla görüntülenmeye ve 100 binden fazla beğeniye ulaştı.
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Evde golf oynayan Paige Spirnac'ın paylaşımı, takipçilerini büyüledi - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement