Karayip Korsanları, Johnny Deep'i Tanınmaz Halde - Son Dakika

Karayip Korsanları, Johnny Deep'i Tanınmaz Halde

04.06.2018 13:48

Geçen hafta Rusya'da hayranlarıyla birlikte poz veren oyuncu Johnny Depp'in son hali görenleri korkuttu.

1
ABD'li oyuncunun hayranları endişelerini sosyal medyada dile getirdi. Depp'in sevenleri, "Çok zayıf görünüyor. Umarım hasta değildir" yorumunda bulundu.

2
Aktör ve müzisyen Johnny Depp, şu sıralar müzik grubuyla turnede.

3
Rusya'nın St. Petersburg kentinde The Hollywood Vampires adlı grubuyla konser veren Depp, bir otelde hayranlarıyla buluştu.

4
Bir dönemin en çok beğenilen aktörlerinden biri olan Depp, bazı hayranlarıyla çektirdiği fotoğraflardaki hasta görüntüsüyle şaşırttı. 54 yaşındaki Depp, son derece zayıf, soluk ve bitkin görüntüsü hayranlarını endişelendirdi.

5
ABD'li oyuncunun hayranları endişelerini sosyal medyada dile getirdi. Depp'in sevenleri, "Çok zayıf görünüyor. Umarım hasta değildir" yorumunda bulundu.

6
Johnny Depp, Amber Heard ile olaylı bir boşanma yaşamıştı.

7
Johnny Depp, Karayip Korsanları film serisiyle ününe ün katmıştı!

8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Karayip Korsanları, Johnny Deep'i Tanınmaz Halde - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor