Karayip Korsanları, Johnny Deep'i Tanınmaz Halde - Son Dakika

Karayip Korsanları, Johnny Deep'i Tanınmaz Halde

2 yıl önce

Geçen hafta Rusya'da hayranlarıyla birlikte poz veren oyuncu Johnny Depp'in son hali görenleri korkuttu.

1
ABD'li oyuncunun hayranları endişelerini sosyal medyada dile getirdi. Depp'in sevenleri, "Çok zayıf görünüyor. Umarım hasta değildir" yorumunda bulundu.

2
Aktör ve müzisyen Johnny Depp, şu sıralar müzik grubuyla turnede.

3
Rusya'nın St. Petersburg kentinde The Hollywood Vampires adlı grubuyla konser veren Depp, bir otelde hayranlarıyla buluştu.

4
Bir dönemin en çok beğenilen aktörlerinden biri olan Depp, bazı hayranlarıyla çektirdiği fotoğraflardaki hasta görüntüsüyle şaşırttı. 54 yaşındaki Depp, son derece zayıf, soluk ve bitkin görüntüsü hayranlarını endişelendirdi.

5
ABD'li oyuncunun hayranları endişelerini sosyal medyada dile getirdi. Depp'in sevenleri, "Çok zayıf görünüyor. Umarım hasta değildir" yorumunda bulundu.

6
Johnny Depp, Amber Heard ile olaylı bir boşanma yaşamıştı.

7
Johnny Depp, Karayip Korsanları film serisiyle ününe ün katmıştı!

8
9
10
11
12
13
14

Haber Yayın Tarihi: 04.06.2018 01:48 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri